x
Vartotojams:
Prisiminti
Registruotis
Pamiršai slaptažodį?
Pradžia
Naujienos
Komandos
Žaidėjai
Lentelės
I etapas
Tvarkaraštis
Rezultatai
Statistika
Rekordai
Foto galerija
Kontaktai
Istorija
Dokumentai
LIVESTATS ARCHYVAS
Lygos apdovanojimai
Pražangos
Žilvinas Petraitis
2024-03-09
Techninė pražanga
Žilvinas Petraitis
2024-03-09
Techninė pražanga
Paulius Klemas
2024-03-09
Techninė pražanga
Mantvydas Šimkus
2024-03-09
Techninė pražanga
Vaidas Žiauberis
2024-03-09
Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms
Nuobaudų nėra.
Naudingiausi
Martynas Trinka
35.88
Arūnas Bačkys
30.00
Mantas Tomaševičius
29.38
Evaldas Rastenis
27.42
Tomas Markevičius
26.33
Tomas Tradišauskas
24.64
Rokas Briedis
23.67
Marius Tenikaitis
23.45
Karolis Taroza
22.60
Marius Grabskis
22.36
Rodyti
Žaidėjai
Komandos
Rekordai: Žaidėjai
Rekordai: Komandos
Sezonas
Visi
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
Mėnesis
Visi
Spalis
Lapkritis
Gruodis
Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Etapas
Visi etapai
I etapas
Atkrintamosios - A divizionas
Atkrintamosios - B divizionas
Atkrintamosios - C divizionas
Atkrintamosios - 35+ divizionas
Atkrintamosios - 35+ Mažoji taurė
Atkrintamosios - U9 divizionas
Atkrintamosios - U11 divizionas
Atkrintamosios - U11 Mažoji taurė
Kategorija
Naudingumas (EFF)
Taškai (PTS)
Dvitaškių taiklumas (2P%)
Dvitaškių pataikė (2PM)
Dvitaškių metė (2PA)
Tritaškių taiklumas (3P%)
Tritaškių pataikė (3PM)
Tritaškių metė (3PA)
Metimų iš žaidimo taiklumas (FG%)
Pataikyta iš žaidimo (FGM)
Metimų iš žaidimo (FGA)
Baudų taiklumas (FT%)
Baudų pataikė (FTM)
Baudų metė (FTA)
Atkovoti kamuoliai (REB)
Atkovoti kamuoliai puolime (OREB)
Atkovoti kamuoliai gynyboje (DREB)
Rezultatyvūs perdavimai (AS)
Rezultatyvūs perdavimai / Prarasti kamuoliai (AS/TO)
Blokuoti metimai (BS)
Perimti kamuoliai (ST)
Išprovokuotos pražangos (RF)
Prarasti kamuoliai (TO)
Gauti blokai (RBS)
Pražangos (PF)
Minutės (MIN)
Lankomumas (ATT)
Reikšmė
Vidurkis
Bendras
Varžovų vidurkis
Varžovų bendras
Kita
Visos rungtynės
Namų rungtynės
išvykos rungtynės
Laimėtos rungtynės
Pralaimėtos rungtynės
Paskutinės 5 rungtynės
Naudingumas
Žaidėjas
EFF
Komanda
GM
EFF , min
EFF , max
1.
Martynas Trinka
35,88
Baisogalos Auridana
8
19
50
2.
Arūnas Bačkys
30,00
Šiaulių KA Pergalė
10
8
49
3.
Mantas Tomaševičius
29,38
Mosėdžio Mosėdis
Rietavo Plungės lagūna 35+
8
0
38
4.
Evaldas Rastenis
27,42
Trakų FA(S)T 35+
12
8
45
5.
Tomas Markevičius
26,33
Kavarsko Kavarskas
Užpalių Užpaliai 35+
15
10
50
6.
Tomas Tradišauskas
24,64
Kavarsko Kavarskas
14
9
58
7.
Rokas Briedis
23,67
Pajūrio Jūra
6
12
38
8.
Marius Tenikaitis
23,45
Trakų FA(S)T 35+
11
6
59
9.
Karolis Taroza
22,60
Pajūrio Jūra
5
2
50
10.
Marius Grabskis
22,36
Velžio BC Velžys
Trakiškio Akmenys 35+
11
-1
47
11.
Rokas Šimkus
22,00
Verpenos Drangė
8
2
39
12.
Karolis Blieka
21,86
Kupiškio BC Devold
7
9
38
13.
Evaldas Radionovas
21,31
Akmenės Akmenė 35+
13
8
33
14.
Vilius Klumbys
21,00
Šilalės Pegasas
10
8
34
15.
Gintaras Kukanauskas
20,57
Akmenės Akmenė 35+
14
-4
37
16.
Danas Rauka
20,57
Trakiškio RomeoGYM
7
11
34
17.
Tomas Taučius
20,30
Trakiškio Akmenys 35+
10
11
33
18.
Audrius Povilaitis
20,13
Akmenės Akmenė 35+
8
11
50
19.
Karolis Jankus
19,73
Verpenos Drangė
11
0
50
20.
Eivydas Šukys
19,63
Trakiškio RomeoGYM
8
6
37
21.
Juozas Milius
19,62
Kavarsko Kavarskas
13
6
31
22.
Justas Četkauskas
18,80
Velžio BC Velžys
10
9
27
23.
Vaidas Žiauberis
18,67
Verpenos Drangė
12
0
53
24.
Karolis Mončauskas
18,56
Šiaulių KA Pergalė
9
10
25
25.
Mindaugas Jasiulis
18,17
Baisogalos Auridana
6
10
35
26.
Aurimas Kvietkauskas
18,13
Užpalių Užpaliai 35+
8
4
32
27.
Deividas Valikonis
17,82
Velžio GlassBaltic
11
2
27
28.
Arnas Sarapas
17,67
Kupiškio BC Devold
12
-1
42
29.
Renatas Jegorovas
17,50
Rokiškio Entuziastai
14
4
40
30.
Donatas Skiotys
17,15
Raguvos Kvieta
13
5
37
31.
Remigijus Sugintas
16,75
Trakų FA(S)T 35+
12
10
28
32.
Vaigaudas Viliušis
16,71
Pajūrio Jūra
7
3
41
33.
Ignas Kurklietis
16,67
Velžio BC Velžys
9
6
32
34.
Edvinas Kurlinkus
16,63
Šilalės Pegasas
8
3
35
35.
Jokūbas Kadžiulis
16,50
Velžio GlassBaltic
6
-1
31
36.
Deividas Aukštuolis
16,45
Trakų FA(S)T 35+
11
4
32
37.
Paulius Klemas
16,42
Joniškio SK Vieningi
12
8
43
38.
Vytautas Peleckas
16,15
Kavarsko Kavarskas
13
7
29
39.
Egidijus Vilimas
15,82
Rokiškio Entuziastai
11
4
32
40.
Otas Majeras
15,82
Trakų FA(S)T 35+
11
5
25
41.
Lukas Paškauskas
15,75
Velžio BC Velžys
8
7
30
42.
Justas Vasiliauskas
15,69
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
13
-3
34
43.
Edvinas Sriubas
15,64
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
11
2
30
44.
Justinas Sereika
15,63
Baisogalos Auridana
8
4
29
45.
Mindaugas Norvaišas
15,50
Šilalės Pegasas
8
4
33
46.
Nerijus Mika
15,33
Akmenės Akmenė 35+
9
9
20
47.
Audrius Stašaitis
15,18
Trakiškio Akmenys 35+
Trakiškio RomeoGYM
11
2
24
48.
Mantas Vaičekauskas
14,60
Rietavo Plungės lagūna 35+
10
1
38
49.
Tomas Mikalauskas
14,50
Joniškio SK Vieningi
12
2
23
50.
Svajūnas Rauckis
14,33
Trakiškio Akmenys 35+
15
2
29
51.
Domantas Varaškevičius
14,25
Kavarsko Kavarskas
12
4
35
52.
Vaidas Pocius
14,00
Velžio GlassBaltic
10
0
22
53.
Rokas Narkus
14,00
Mosėdžio Mosėdis
2
0
28
54.
Donatas Kasarauskas
13,50
Trakiškio RomeoGYM
12
-2
29
55.
Donatas Podžiūnas
13,50
Baisogalos Auridana
6
6
21
56.
Ugnius Paškauskas
13,23
Velžio BC Velžys
13
-7
35
57.
Tomas Trumpa
13,22
Rokiškio Entuziastai
9
5
25
58.
Donaldas Kručas
12,83
Kupiškio BC Devold
6
4
21
59.
Salvijus Laužadis
12,71
Rokiškio Entuziastai
14
3
23
60.
Gediminas Lizdenis
12,60
Akmenės Akmenė 35+
15
-6
30
61.
Mindaugas Vaičikauskas
12,57
Dembavos Rezus 35+
Trakiškio RomeoGYM
14
2
27
62.
Irmantas Kryžius
12,50
Joniškio SK Vieningi
12
1
28
63.
Rolandas Matulis
12,44
Trakų FA(S)T 35+
9
2
24
64.
Martynas Andrijauskas
12,36
Rietavo Plungės lagūna 35+
14
1
34
65.
Saulius Dikšas
12,33
Šiaulių KA Pergalė
9
-5
51
66.
Arminas Salominas
12,27
Dembavos Rezus 35+
Velžio GlassBaltic
11
-1
32
67.
Domantas Strikulys
12,25
Trakiškio RomeoGYM
8
-5
29
68.
Dovydas Dapšys
11,89
Akmenės Akmenė 35+
9
-5
24
69.
Mindaugas Katinas
11,75
Pajūrio Jūra
8
0
23
70.
Gabrielius Žvinklys
11,63
Pajūrio Jūra
8
3
21
71.
Augustas Staišiūnas
11,60
Baisogalos Auridana
5
0
31
72.
Arnas Mickūnas
11,55
Verpenos Drangė
11
-4
26
73.
Vykintas Budreckis
11,42
Rietavo Plungės lagūna 35+
12
-1
20
74.
Tomas Laurinavičius
11,25
Kavarsko Kavarskas
Užpalių Užpaliai 35+
8
0
27
75.
Antanas Rakauskas
11,18
Trakiškio RomeoGYM
11
0
27
76.
Andrius Baronas
11,00
Kupiškio BC Devold
6
-5
22
77.
Mantas Brazauskas
10,90
Akademijos VDU ŽŪA 35+
10
3
20
78.
Matas Gasiūnas
10,88
Joniškio SK Vieningi
8
3
21
79.
Rokas Merkelis
10,88
Pajūrio Jūra
8
0
24
80.
Donatas Brazdeikis
10,75
Trakiškio Akmenys 35+
12
-2
29
81.
Laisvydas Jankauskas
10,56
Užpalių Užpaliai 35+
9
1
30
82.
Kristupas Dula
10,50
Trakiškio RomeoGYM
12
-4
30
83.
Rūtenis Mačiūnas
10,50
Velžio GlassBaltic
6
0
25
84.
Jonas Drukteinis
10,30
Šilalės Pegasas
10
0
42
85.
Enrikas Karpas
10,29
Šiaulių KA Pergalė
7
-4
25
86.
Martynas Vainius
10,20
Mosėdžio Mosėdis
Rietavo Plungės lagūna 35+
10
-3
28
87.
Artūras Narbutas
10,15
Dembavos Rezus 35+
Trakiškio RomeoGYM
13
-4
25
88.
Arnas Samalionis
10,00
Trakiškio Akmenys 35+
9
-3
25
89.
Lukas Drukteinis
10,00
Pajūrio Jūra
6
1
15
90.
Tomas Ažusienis
9,91
Kupiškio BC Devold
11
-7
24
91.
Tadas Labutis
9,75
Dembavos Rezus 35+
8
-4
21
92.
Matas Juozapavičius
9,75
Rokiškio Entuziastai
8
-2
23
93.
Kristupas Aras Norutis
9,73
Verpenos Drangė
11
-2
24
94.
Andrius Družas
9,73
Trakiškio Akmenys 35+
11
-2
24
95.
Ričardas Janušauskas
9,63
Trakų FA(S)T 35+
8
1
24
96.
Karolis Rakauskas
9,61
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
18
-1
20
97.
Dovaras Neverdauskis
9,23
Dembavos Rezus 35+
13
2
22
98.
Žygimantas Gaidžiūnas
9,20
Baisogalos Auridana
10
-6
21
99.
Andrius Skvarčinskas
9,00
Mosėdžio Mosėdis
3
0
15
100.
Deivydas Kaupys
9,00
Mosėdžio Mosėdis
2
0
18
101.
Andrius Garadauskas
8,83
Joniškio SK Vieningi
12
0
21
102.
Darius Kadžionis
8,60
Kavarsko Kavarskas
10
1
18
103.
Simas Bručas
8,58
Raguvos Kvieta
12
-9
37
104.
Dovydas Dainauskis
8,56
Šilalės Pegasas
9
-1
20
105.
Mindaugas Šimkus
8,22
Rietavo Plungės lagūna 35+
9
-4
23
106.
Egidijus Mikeliūnas
8,13
Velžio Velžys 35+
8
-4
22
107.
Mantas Rudaitis
8,07
Akademijos VDU ŽŪA 35+
15
-3
32
108.
Irmantas Bžėskis
7,91
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
11
-4
23
109.
Augustas Mendelis
7,58
Verpenos Drangė
12
-1
17
110.
Audrius Žilinskas
7,40
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
20
-7
22
111.
Aurimas Juškevičius
7,40
Pajūrio Jūra
10
3
17
112.
Marius Graičiūnas
7,33
Kupiškio BC Devold
6
1
17
113.
Renaldas Blažys
7,00
Rokiškio Entuziastai
10
-3
24
114.
Rokas Smilgevičius
7,00
Mosėdžio Mosėdis
3
0
13
115.
Ignas Ažusienis
6,92
Kupiškio BC Devold
12
-8
17
116.
Dovydas Tamulis
6,50
Joniškio SK Vieningi
10
0
15
117.
Arvydas Dakinevičius
6,45
Trakų FA(S)T 35+
11
-4
16
118.
Andrius Rudokas
6,44
Užpalių Užpaliai 35+
9
-5
18
119.
Žydrūnas Kuodis
6,44
Velžio GlassBaltic
9
-3
13
120.
Kęstutis Mačiūnas
6,29
Joniškio SK Vieningi
7
0
18
121.
Mantas Šulcas
6,25
Velžio BC Velžys
8
-2
18
122.
Gvidas Voiška
6,20
Trakiškio Akmenys 35+
10
-2
22
123.
Dovydas Kasputis
6,10
Verpenos Drangė
10
0
18
124.
Mindaugas Dūda
6,00
Rokiškio Entuziastai
10
-3
18
125.
Edgaras Dunauskas
6,00
Joniškio SK Vieningi
8
-3
17
126.
Gintaras Grigaitis
6,00
Velžio GlassBaltic
7
-2
16
127.
Donatas Čeponis
6,00
Velžio GlassBaltic
7
-2
15
128.
Edmundas Bėliauskas
5,89
Rietavo Plungės lagūna 35+
9
-1
18
129.
Vytautas Kuzmickas
5,89
Velžio Velžys 35+
9
-3
19
130.
Lukas Arnašius
5,88
Pajūrio Jūra
8
-1
11
131.
Dovydas Sinkevičius
5,82
Šilalės Pegasas
11
-5
16
132.
Evaldas Grubinskas
5,77
Velžio Velžys 35+
13
-5
18
133.
Deividas Graužinis
5,75
Užpalių Užpaliai 35+
12
-9
18
134.
Aivaras Petkus
5,67
Pajūrio Jūra
6
1
8
135.
Edvinas Šiurna
5,67
Mosėdžio Mosėdis
3
0
14
136.
Tomas Šegamogas
5,47
Dembavos Rezus 35+
15
-2
19
137.
Andrius Kleinauskas
5,25
Akademijos VDU ŽŪA 35+
8
-3
25
138.
Gerdas Brazys
5,13
Baisogalos Auridana
8
-3
28
139.
Robertas Puzinas
5,00
Dembavos Rezus 35+
Trakiškio RomeoGYM
20
-6
21
140.
Kajus Gedeikis
4,88
Pajūrio Jūra
8
-6
20
141.
Titas Narakas
4,56
Raguvos Kvieta
9
-4
9
142.
Nojus Naprys
4,54
Rokiškio Entuziastai
13
-1
10
143.
Rokas Sarapas
4,36
Kupiškio BC Devold
11
-7
12
144.
Regimantas Šulcas
4,33
Šiaulių KA Pergalė
9
-5
15
145.
Arnas Juškevičius
4,11
Rokiškio Entuziastai
9
-1
12
146.
Remigijus Šadauskas
4,09
Velžio Velžys 35+
11
-2
18
147.
Gustas Poilovas
4,08
Joniškio SK Vieningi
13
-2
17
148.
Paulius Vaškelis
3,75
Užpalių Užpaliai 35+
8
-4
17
149.
Donatas Zaicevas
3,56
Šiaulių KA Pergalė
9
-3
13
150.
Lukas Grabauskas
3,40
Šilalės Pegasas
10
-3
11
151.
Dominykas Zakaras
3,40
Pajūrio Jūra
5
0
7
152.
Ugnius Bandžiulis
3,33
Velžio GlassBaltic
9
-4
17
153.
Linas Karpas
3,27
Velžio GlassBaltic
11
-6
8
154.
Domas Butkevičius
3,25
Raguvos Kvieta
8
-3
8
155.
Marius Sausaitis
3,11
Kavarsko Kavarskas
9
-4
7
156.
Edgaras Strok
2,88
Raguvos Kvieta
Dembavos Rezus 35+
8
-3
10
157.
Arūnas Šerelis
2,86
Kupiškio BC Devold
7
-6
16
158.
Marius Barauskas
2,50
Kupiškio BC Devold
8
-2
13
159.
Aldaras Rentautas
2,50
Mosėdžio Mosėdis
2
-2
7
160.
Paulius Levandavičius
2,13
Trakų FA(S)T 35+
8
-3
15
161.
Ovidijus Vizbickas
2,00
Joniškio SK Vieningi
13
-1
7
162.
Tomas Šileikis
2,00
Užpalių Užpaliai 35+
9
-5
6
163.
Tomas Radžiūnas
2,00
Baisogalos Auridana
5
1
3
164.
Karolis Tenikaitis
1,80
Pajūrio Jūra
5
0
4
165.
Deividas Milkintas
1,75
Šiaulių KA Pergalė
8
-2
6
166.
Edgaras Bartaševičius
1,71
Kavarsko Kavarskas
7
-5
16
167.
Simonas Kareiva
1,67
Akmenės Akmenė 35+
9
-3
14
168.
Paulius Tarvydas
1,56
Užpalių Užpaliai 35+
9
-3
9
169.
Evaldas Katinas
1,40
Šiaulių KA Pergalė
10
-2
6
170.
Linas Kaminskas
1,18
Velžio BC Velžys
Velžio Velžys 35+
17
-11
14
171.
Eimantas Briedelis
1,17
Baisogalos Auridana
6
-5
10
172.
Aurelijus Rusteika
0,75
Velžio Velžys 35+
8
-2
4
173.
Rolandas Rakštys
0,67
Akademijos VDU ŽŪA 35+
9
-4
5
174.
Egidijus Čeponis
0,58
Velžio Velžys 35+
12
-8
5
175.
Vidmantas Razminas
0,57
Šiaulių KA Pergalė
7
-3
5
176.
Gediminas Glemža
0,50
Velžio GlassBaltic
6
-2
4
177.
Vaidas Kazlauskas
0,44
Trakiškio Akmenys 35+
9
-4
10
178.
Robertas Skiotys
0,27
Raguvos Kvieta
11
-4
11
179.
Lukas Povilonis
0,14
Kupiškio BC Devold
7
-3
1
Tvarkaraštis
Užpalių Užpaliai 35+
Ketv.
20:30
Velžio Velžys 35+
Ukmergės SC U9
Penk.
15:00
Rokiškio KKSC U9
Biržų KKSC U9
Penk.
17:00
Utenos DSC U9
Trakiškio RomeoGYM
Šešt.
11:00
Rokiškio Entuziastai
Rietavo Plungės lagūna 35+
Šešt.
12:00
Trakų FA(S)T 35+
Baisogalos Auridana
Šešt.
14:00
Velžio BC Velžys
Trakiškio Akmenys 35+
Šešt.
15:00
Akmenės Akmenė 35+
Pajūrio Jūra
Šešt.
15:00
Kupiškio BC Devold
Kavarsko Kavarskas
Šešt.
16:30
Šilalės Pegasas
Šiaulių KA Pergalė
Šešt.
16:30
Joniškio SK Vieningi
Velžio GlassBaltic
Šešt.
17:00
Verpenos Drangė
Visagino KM U11
Sekm.
00:00
Pakruojo SC U11
Švenčionių SC U11
Sekm.
00:00
Utenos DSC U11
Širvintų SC U11
Sekm.
00:00
Pasvalio SM U11
Biržų KKSC U11
Sekm.
00:00
Rokiškio KKSC U11
Akademijos VDU ŽŪA 35+
Sekm.
14:00
Dembavos Rezus 35+
Rezultatai
Akmenės Akmenė 35+
74
Trakiškio Akmenys 35+
64
Dembavos Rezus 35+
65
Akademijos VDU ŽŪA 35+
72
Trakų FA(S)T 35+
83
Rietavo Plungės lagūna 35+
66
Velžio BC Velžys
75
Šilalės Pegasas
102
Visagino KM U9
34
Utenos DSC U9
59
Velžio GlassBaltic
78
Kavarsko Kavarskas
87
Trakiškio Akmenys 35+
83
Akademijos VDU ŽŪA 35+
48
Raguvos Kvieta
95
Šiaulių KA Pergalė
81
Šilalės Pegasas
100
Velžio BC Velžys
81
Akmenės Akmenė 35+
76
Velžio Velžys 35+
59
Verpenos Drangė
69
Trakiškio RomeoGYM
75
Rokiškio Entuziastai
88
Joniškio SK Vieningi
79
Dembavos Rezus 35+
73
Užpalių Užpaliai 35+
61