Lygos apdovanojimai
Mėnesio žaidėjai

Albertas Jakubauskas
Alovės Randers

A divizionas

Arminas Beišys
Viduklės Vidukelė-Naftrus

B divizionas

Rokas Triaušys
Ventos Patriots

C divizionas

Marius Tenikaitis
Smilgių Veteranai

35+ čempionatas

Pražangos
2018-02-18 Techninė pražanga
2018-02-17 Techninė pražanga
2018-02-10 Techninė pražanga
2018-02-03 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Baisogalos Auridana
2018-02-17 Techninė pražanga

Ventos Patriots
2018-02-17 Techninė pražanga

Sezonas

Lentelės





A divizionas - Vakarai C
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Baisogalos Auridana 9 6 3 4 0 77.4 68.2 8.6 -1 - + - + + 15
2 Šateikių Žalmedis-Baudėjas 9 5 4 4 1 70.8 77.8 -5.4 -2 - - + + + 14
3 Trakiškio Aukštaitijos Akmenys 9 5 4 4 0 71.6 74.8 -2.8 -1 - + - + - 14
4 Vydmantų Vydmantai 9 4 5 3 2 71.6 79.2 -1.3 +1 + - - - - 13
5 Narvydžių Kuršasta 9 4 5 4 1 70.2 65.4 1.3 +1 + - + - + 13
6 Velžio BC Velžys 9 3 6 1 3 73.4 69.6 -0.3 +3 + + + - - 12

A divizionas - Rytai C
Pos Komanda GM W L HW HL PPG PPG A Diff SER L5 PTS
1 Kruonio Žaibas 9 9 0 5 0 75.8 52.6 22.9 +5 + + + + + 18
2 Užpalių Užpaliai 9 8 1 4 0 93.0 81.4 18.3 +4 + + + + - 17
3 Keleriškių Laumetris 9 4 5 2 3 86.2 80.6 -0.9 -1 - + - + - 13
4 Alovės Randers 9 3 6 2 3 87.6 72.4 2.4 +1 + - + - + 12
5 Švenčionėlių Aitvaras-SC 9 3 6 1 3 65.4 85.8 -13.6 -4 - - - - + 12
6 Skudutiškio Skudutiškis 9 0 9 0 4 47.2 82.4 -29.2 -5 - - - - - 8

GM – žaistos rungtynės, W – pergalės, L – pralaimėjimai, HW – pergalės namie, HL – pralaimėjimai namie, PPG – per rungtynes vidutiniškai pelnomi taškai, PPG A – varžovų vidutiniškai pelnomi taškai, Diff – vidutinis skirtumas tarp įmestų ir praleistų taškų, Ser – paeiliui laimėtos (+) arba pralaimėtos (-) rungtynės, L5 – paskutinės penkerios rungtynės (+ laimėta, - pralaimėta), PTS – turnyriniai taškai.

* dviem ar daugiau komandoms surinkus po lygiai pergalių, pirmiausia žiūrimos tarpusavio rungtynių baigtys ir taškų santykiai.

Čempionato rėmėjai

Oficiali čempionato apranga