Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Lengvą pergalę antrosiose čempionato rungtynėse pasiekė Kazlų Rūdos Regusos (Kazlų Rūdos sav.) komanda įveikusi Beižionių SK Giją (Elektrėnų sav.) rezultatu 117:94 (40:16, 27:21, 24:25, 26:32).

Per pirmąsias penkias rungtynių minutės Kazlų Rudos krepšininkai sugebėjo įmesti net 21 tašką, varžovams leisdami įmesti tik 7 taškus.

Po tokio galingo pirmojo kėlinio intriga į varžybas negrįžo nors trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinius aikštelės šeimininkams ir pavyko laimėti.

Nuo suolo pakilę krepšininkai svečiams sugebėjo pelnyti net 45 taškus!

Nugalėtojus į pergalė vedė Rolandas Matulis pelnęs 24 taškus, nuo jo neatsiliko ir Nerijus Varnelis pelnęs 22 taškus bei atkovojęs 14 kamuolių.

Beižionių komandoje išsiskyrė Aurimas Lukauskis pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.