Savo žiūrovų akivaizdoje Juškonių KK Pauliukų (Jonavos raj.) komanda 78:88 privalėjo pripažinti Velžio BC Velžys (Panevėžio raj.) ekipos pranašumą.

Rungtynes abi komandos pradėjo užtikrintai, tačiau nei vienai nepavyko įgyti užtikrinto pranašumo. Antrąjį kėlinį pakiliai pradėję aikštės šeimininkai sugebėjo šiek tiek pabėgti į priekį ir pranašumą išlaikyti iki pat ketvirto kėlinio pradžios.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai pademonstravo charakterį ir spurtavo 0-10. Šis spurtas buvo lemtingas ir nulėmė Velžio krepšininkų pergalę.

Panevėžio rajono atstovai iš po krepšio pelnė 50 taškų, varžovams leisdami įmesti beveik perpus mažiau: 26 taškus.

Juškonių komandoje rezultatyviai žaidė Edvinas Masiokas pelnęs 20 taškų bei atkovojęs 6 kamuolius.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Marius Grabskis pelnęs 38 taškus, atkovojęs 5 kamuolius bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.