Antrąją nesėkmę iš dviejų žaistų rungtynių patyrė Lukšių Lukšiai (Šakių raj.), savo aikštės neturintys ir Kudirkos Naumiestyje rungtynes žaidę, lukšiškiai pralaimėjo Kalvarijos Orijai (Kalvarijos sav.) rezultatu 80:114.

Pirmoji rungtynių dalis atsakė į visus klausimus, kadangi komandoms išeinant į ilgąją pertrauką, svečiai jau turėjo 34 taškų pranašumą. Likę du kėliniai buvo apylygiai, tačiau pirmoje rungtynių pusėje įgyta persvarą leido Orijai džiaugtis triuškinančia pergale.

Šeimininkams akivaizdžiai trūko indėlio nuo suolo, Lukšiams atsarginiai pelnė tik 2 taškus. Svečiams nuo suolo pakilę krepšininkai pelnė 33 taškus. Dvitaškius Kalvarijos savivaldybės atstovai metė net 75,9% taiklumu (41/54).

Šakių rajono komandoje rezultatyviausiai žaidė Eduardas Mačiulis pelnęs 21 tašką, atkovojęs 12 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Tomas Miklušis pelnęs 39 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių.