Nuotr.: Aivis Radlinskas

Visas rungtynes priekyje buvęs Kruonio Žaibas (Kaišiadorių raj.) pasiekė užtikrintą pergalę prieš Kalvarijos KK Raudeniškių (Kalvarijos raj.) komandos krepšininkus rezultatu 85:74.

Pirmoji rungtynių pusė priklausė šeimininkams, kurie nors ir turėjo nežymią persvarą, bet visą laiką išlaikė rungtynių tempą bei iniciatyvą savo rankose. Trečiame kėlinyje Kruonio krepšininkų persvarą augo ir besibaigiant kėliniui Raudeniškiai jau turėjo dviženklį deficitą. Paskutiniame ketvirtyje niekas nepakito ir kruoniškiai šventė pergalę.

Šiame susitikime abi komandos dažnai klydo, tačiau Kruonio Žaibo krepšininkai pasinaudodami priešininkų klaidomis sugebėjo pelnyti 33 taškus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė komandos naujokas Dainius Novickas pelnęs 28 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Kalvarijos KK Raudeniškių gretose išsiskyrė Aurimas Birgelis, Robertas Stankus bei Matas Levickas, kurie visi pelnė po 17 taškų.