Pirmose Veteranų 35+ čempionato rungtynėse, Kudirkos Naumiesčio (Šakių raj.) komandos puolimo mašina rezultatu 89:46 pervažiavo svečius Lėno-Taujėnų Partizanus (Ukmergės raj.).

Pati rungtynių pradžia atspindėjo akivaizdų šeimininkų panašumą ir pimasis kėlinys baigėsi 22-12. Antrame kėlinyje svečiai nesugebėjo stabilizuoti padėties ir paleido Kudirkos Naumiesčio krepšininkus į priekį negrįžtamai.

Prasidėjus antrajai rungtynių daliai, baigtis jau buvo aiški kai sužaidus trečiojo kėlinio pirmąsias penkias minutes rezultatas buvo nepadorus 61-23, tačiau šeimininkai nemažino apsukų ir toliau tęsė svečių triuškinimą laimėdami trečią bei ketvirtą kėlinius užtikrintai.

Kudirkos Naumiesčio veteranai iš po krepšio sugebėjo pelnyti net 62, savo priešininkams leisdami įmesti vos 12 taškų, ir triuškinamai laimėti kovą dėl atšokusių kamuolių 65-25.

Nugalėtojams Tomas Kantautas atliko žvėrišką dvigubą dublį: 23 pelnyti taškai bei 16 atkovotų kamuolių.

Partizanų komandos gretose rezultatyviai žaidė Audrius Mažeika pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.