2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Pirmose sezono rungtynėse, išvykoje Smilgių Veteranai (Panevėžio raj.) pirmąją pergalę pasiekė nugalėdami Žiežmarių KK Žiežmarių (Kaišiadorių raj.) komandos veteranus rezultatu 88:69.

Pirmoji rungtynių pusė vyko taškas į tašką, nei viena komanda nepaleido viena kitos į priekį, tačiau pasibaigiant tiek pirmam tiek antram kėliniams Smilgių veteranai turėdavo kelių taškų persvarą.

Trečiojo kėlinio metu svečiai sugebėjo spurtuoti 11-0, taip įgydami trylikos taškų persvarą, kurią trečiojo ketvirčio pabaigoje šeimininkai dar sugebėjo sumažinti. Ketvirtajame kėlinyje Žiežmarių ekipos veteranai nerado būtų sugrįžti į rungtynes, o svečiai savo pranašumą tik padidino ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Šeimininkai suklydo 30 kartų, tuo pasinaudoję priešininkai iš perimtų kamuolių pelnė 29 taškus. Oponentai kamuolį brangino labiau ir padarė 22 klaidas.

Nugalėtojams Liutauras Paamarnackas pelnė 22 taškus ir dar pridėjo 10 atkovotų kamuolių.

Žiežmarių KK gretose rezultatyviai žaidė Darius Gervickas pelnęs 25 taškus bei atkovojęs 7 kamuolius.