Savos aikštės sienos nepadėjo Užpalių Užpalių (Utenos raj.) veteranams sezoną pradėti pergalingai. Užpaliečiai rezultatu 64:83 privalėjo pripažinti Trakiškio SK Akmenų (Panevėžio raj.) komandos pranašumą.

Šeimininkams rungtynių pradžia buvo sunki, per pirmąsias penkias rungtynių minutes pelnyti 8 taškai buvo visas pirmojo kėlinio kraitis, o svečiai tuo metu jau turėjo 11 taškų persvarą. Antrasis kėlinys prasidėjo Trakiškio pastangomis atsiplėšti dar labiau, bet į ilgąją pertrauką komandos patraukė rezultatui esat 24-37.

Po ilgosios pertraukos svečiai neprarado noro atitrūkti ir kėlinio pabaigoje jau buvo priekyje 58:36. Ketvirtąjį kėlinį Užpalių krepšininkai sugebėjo laimėti, tačiau tai situacijos nekeitė ir svečiai užtikrintu skirtumo šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviai žaidė Svajūnas Rauckis pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 14 kamuolių.

Užpalių komandai Mindaugas Didžgalvis pelnė 28 ir atkovojo 18 kamuolių, Tadas Vaškelis pelnė 22 bei atkovojo 6 kamuolius.