2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.: Giedrius Rusinas
Nuotr. Giedrius Rusinas

Trečiąją pergalę paeiliui pasiekė Kudirkos Naumiesčio BakužėsLT (Šakių raj.) komanda savo aikštėje įveikusi Lukšių (Šakių raj.) ekipą rezultatu 85:79. Lygoje debiutuojantiems Lukšiams tai buvo trečioji nesėkmė šiame sezone.

Rungtynių pradžia vangokai pradėję svečiai leido šeimininkams įgyti keleto taškų persvarą, bet jau antrojo kėlinio pradžioje sulygino rezultatą. Po pirmųjų dviejų kėlinių rezultatas buvo 44-37 Kudirkos Naumiesčio komandos naudai.

Trečiojo kėlinio metu aikštės šeimininkai surengė spurtą 9-0 ir įgijo rekordinę dvylikos taškų persvarą. Per paskutines 10 rungtynių minučių šakiečiai rungtynių baigties pakeisti nesugebėjo, bet laimėdami paskutinį ketvirtį 21-16, skirtumą sumažino iki vienženklio.

Šeimininkai puikiai išnaudojo progas po puolime atkovotų kamuolių ir tokiu būdu pelnė 29, oponentams leisdami po savo krepšiu antruoju bandymu pelnyto tik 7.

Nugalėtojams Valdas Morkevičius pelnė 28 taškus ir atkovojo net 17 kamuolių.

Lukšių ekipai Deividas Sakalauskas pelnė 23 taškus.