2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.: Rimantas Benaitis

Gausus klaidų skaičius nesutrukdė Šeduvos SK Šeduvos (Radviliškio raj.) komandos krepšininkams pasiekti pergalės savo aikštėje prieš Šateikių Želmedžio-Baudėjo (Plungės raj.) ekipos atstovus rezultatu 81:61.

Rungtynes užtikrintai pradėjo šeimininkai sugebėdami nuo pat pirmojo kėlinio pradžios susikrauti septynių taškų persvarą. Svečiams rungtynių pradžia visiškai nesiklijavo, o antrasis kėlinys niekuo nesiskyrė, tuo pasinaudoję Šeduvos krepšininkai įgijo užtikrintą 19 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje Šateikių komandos krepšininkai surengė spurtą 12-0, ir sumažino skirtumą iki vienženklio. Paskutinis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 14-0, kuris visiškai palaidojo Plungės rajono atstovų galimybes pakeisti rungtynių baigtį.

Nugalėtojams Hilarijus Skromanas pelnė 17 taškų ir dar atkovojo 11 kamuolių.

Šateikių Želmedžio komandos gretose rezultatyviai žaidė Edvardas Varpiotas, kuris pelnė 20 taškų ir įstengė atkovoti 12 atšokusių kamuolių.