2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Šeštąją savaitę Mažų miestelių krepšinio lygoje įvyko 15 susitikimų, kuriuose netrūko ir atkaklių dvikovų ir galingų sutriuškinimų. Trumpai apie tai kas vyko šią savaitę kviečiame ir paskaityti pasikeitusiame rungtynių apžvalgos formate.

A divizionas

Du pratęsimai Kėdainiuose

Šeštasis MMKL turas prasidėjo penktadienį, o pradžia buvo išties įspūdinga, Kėdainiuose vykusiose rungtynėse vietos Keleriškių Laumetris aiškinosi santykius su kaimynais iš Juškonių. Šiem santykiams išsiaiškinti prireikė net dviejų pratęsimų, o tiek ketvirtojo kėlinio, tiek ir pirmojo pratęsimo pabaigoje kamuolį turėjęs Einoras Stankus rezultatyviai atakų užbaigti nesugebėjo ir galiausiai pergalę (102:93) šventė svečiai iš Jonavos rajono - KK Pauliukai.

Užpaliai ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų

Eilinę pergalę šeštajame ture į savo sąskaitą įsirašė Užpalių Užpaliai, kurie savo aikštelėje (šįkart Utenoje) 94:87 įveikė vis dar pergalės džiaugsmo čempionate nepatyrusios Trakiškio SK Akmenų vyrus. Užpaliams tai jau penktoji pergalė ir pirmasis ratas užbaigtas be nesėkmių.

Be pralaimėjimų A divizione taip pat rungtyniauja Vakarų grupės lyderė Baisogalos Auridana. Baisogala kartu su Užpaliais yra vienintelės komandos dar nepralaimėjusios A divizone, o Trakiškio SK Akmenys - vieninteliai nelaimėję nė karto.

Gili Alovės Randers duobė

Alovės Randers sezoną spalio mėnesį pradėjo triuškinama pergale namuose prieš Senąją Varėną, tačiau po to aloviškiai krito į duobę ir kol kas iš jos išsiropšti niekaip negali. Alovės komanda iš eilės pralaimėjo net penkis susitikimus, o pralaimėjimai buvo patirti vidutiniškai 26 taškų persvara. Šeštajame ture Alovę namų aikštėje skriaudė Pietų grupės lyderiai Kruonio Žaibas (85:101).

Šeduvos komandos kovingumas pradėjo nešti pergales
Nuotr. Rimantas Benaitis

Šeduvos renesansas

Čempionatą dviem pralaimėjimais pradėję šeduviškiai rankų nenuleido ir šventė pergales tris savaites iš eilės. Pastarajame ture po Šeduvos krepšininkų kojomis krito stipri Narvydžių Kuršastos ekipa (86:76), o trečiąją pergalę įsirašusi Šeduvos miestelio komanda įsiveržė į antrąją vietą Vakarų grupėje.

Ventos Patriotai "atsidarė"

Pagaliau savo pergalių sąskaitą pavyko atidaryti ir Ventos patriotams, kurie savo aikštelėje po įnirtingos kovos (74:72) palaužė be savo lyderio Edvardo Varpioto žaidusius Šateikių Žalmedžio-Baudėjo vyrus. Nedaug Ventai trūko ir sekmadienio dvikovoje Skuode, tačiau ten visgi aikštelės šeimininkai atsilaikė ir šventė pergalę panašiu rezultatu (76:73).

B divizionas

Daugų komandos gynyba ypatingų sunkumų Kudirkos Naumiesčiui nesukėlė
Nuotr. Giedrius Rusinas

Tragiškas Daugų žaidimas namuose ir Aido Bacevičiaus benefisas

0:17 - taip rungtynes savo aikštelėje pradėjo Daugų krepšininkai, kurie vėliau po tokios rungtynių pradžios taip ir neatsigavo bei patyrė pralaimėjimą (58:79) prieš be savo lyderio Pauliaus Liepinaičio žaidusius Kudirkos Naumiesčio atstovus. Tailande atostogas leidžiantį P.Liepinaitį įžaidėjo pozicijoje puikiai pavadavo Aidas Bacevičius, kuris atliko net 16 (!) rezultatyvių perdavimų.

Lukšiams iki pirmosios pergalės istorijoje pritrūko metimo

Ketvirtąjį pralaimėjimą čempionate patyrė lygoje debiutuojanti Lukšių komanda, kuri šįkart kovojo iš visų jėgų ir liko tik per plauką nuo pergalės. Paskutinis mestas Martyno Švelnio tritaškis metimas tikslo nepasiekė ir Lukšiai 97:99 nusileido Kalvarijos Orijai.

Nelaimėję ir nepralaimėję

B divizione be pralaimėjimų kol kas rungtyniauja trys komandos, tai jau minėta Kudirkos Naumiesčio BakūžėLT (4-0), taip pat Kepalių Amicitia (4-0) bei Vaiguvos Knituva (3-0). Tiek pat komandų dar nėra patyrusių ir pergalės džiaugsmo, o prasčiausiai iš jų sekasi Pandėlio Pandėliui, kuris yra pralaimėjęs jau penkis žaistus susitikimus.

Veteranai

Vienerios rungtynės įvyko ir Veteranų 35+ čempionate, Taujėnuose vykusiame susitikime vietos Partizanai 65:56 pakrikštijo lygoje pirmą kartą startuojančius Kuktiškių veteranus. Tai buvo antrojo 35+ čempionato turo susitikimas, tad savaitės žaidėjo rinkimuose šių rungtynių rezultatas figuruos kitą savaitę, kartu su kitais turo susitikimais.

Kitos savaitės anonsas

Dviejų pratęsimo vėl galima laukti abiems komandoms ypač svarbiose Keleriškių ir Kavarsko rungtynėse, žemaitiškasis "el classico" vyks Plungėje kur kausis Šateikiai ir Narvydžiai, Radviliškio rajono derbyje sekmadienį savo pergalių serijas bandys pratęsti Baisogalos ir Šeduvos komandos, o taip pat vyks gausybė B diviziono susitikimų, bei tęsis Veteranų čempionatas.