Praėjusį savaitgalį prieš pat Šv. Velykas prasidėjo A diviziono pusfinalių susitikimai, kuriuose keturios stipriausios lygos komandos aiškinasi, kam teks žaisti finale.

Savojo žaidimo neradusi Baisogala nepasipriešino Beižionims

Itin svarbia pergale išvykoje savo kelią link finalo pradėjo Beižionių SK Gija, kuri Baisogaloje 87:60 sutriuškino graudžiai atrodžiusią pastarųjų dviejų metų finalo dalyvę Baisogalos Auridaną. Nors rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, jautėsi, jog Beižionių komandos žaidimas daug brandesnis, žaidžiama su aiškiu planu ir mintimi, tuo tarpu be savo lyderio Laimono Kutros rungtyniavę baisogaliečiai atrodė sutrikę, darė daug klaidų, o galutinai subyrėjo trečiajame kėlinyje per kurį pelnė vos 4 taškus. Iš viso Baisogalos krepšininkai suklydo net 28 kartus, o šios komandos atsarginiai žaidėjai į komandos kraitį nepridėjo nė vieno taško. Po šios pergalės serijoje iki dviejų pergalių pirmauja Beižionių komanda, o antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį būtent mažajame Elektrėnų savivaldybės miestelyje Beižionyse.

28 kartus per rungtynes suklydusi Baisogalos komanda aikštelę paliko nuleistomis galvomis
Nuotr. Rimantas Benaitis

Po pertraukos susikaupusi Kazlų Rūda palaužė kovinguosius žemaičius

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo dabartiniai lygos čempionai ir favoritai Kazlų Rūdos krepšininkai, kurie jau po pirmųjų penkių minučių priekyje buvo 13:4. Turbūt anksti pajutę, jog itin didelio pasipriešinimo iš varžovų nesulauks Regusos krepšininkai atsipalaidavo, laiku negrįždavo į gynybą, apeliavo į teisėjų sprendimus ir tuo pasinaudoję kovingieji žemaičiai iš Skuodo rajono greitai išlygino rungtynių rezultatą.

Po pertraukos Kazlų Rūdos krepšininkai atsibudo, iniciatyvos ėmėsi komandos vedlys Nerijus Varnelis, kurio pastangomis komanda susigrąžino turėtą pranašumą, o galiausiai spurtu 18:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje jį padidino iki 28 taškų atžymos ir rungtynių nugalėtojas jau niekam nekėlė abejonių. Kazlų Rūda 88:64 įveikė Narvydžių Kuršastą ir priartėjo prie antrojo finalo iš eilės. Antrosios serijos rungtynės ateinantį šeštadienį vyks Skuode.

Valentui Mickui teko grumtis su kur kas aukštesniais Kazlų Rūdos vidurio puolėjais