Lygos apdovanojimai
Pražangos
2020-09-20 Diskvalifikacinė pražanga
2020-09-05 Techninė pražanga
2020-09-05 Techninė pražanga
2020-09-05 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Šį sezoną įspūdingiausius asmeninius pasirodymus surengusius žaidėjus apdovanosime ir paminėsime ne kiekvieną savaitę, o kas mėnesį. Tapti mėnesio žaidėju bus sudėtingiau, tačiau ir prizą lygos sportinių apdovanojimų partneris UAB "Sporto kalvė" žada tikrai neprastą. Pirmas mėnuo nebuvo ilgas, lygoje sužaisti tik du turai, tačiau jau turime ir pirmuosius geriausius.

Praėjusiame sezone Mantas Valčiukas rungtyniavo ir RKL, ir NKL lygose
Praėjusiame sezone Mantas Valčiukas rungtyniavo ir RKL, ir NKL lygose
Nuotr. instagram.com

A diviziono spalio mėnesio žaidėju tapo čempionato debiutantus Vydmantų Vydmantus į pirmąją pergalę atvedęs Mantas Valčiukas. Šis žaidėjas pergalingose komandai rungtynėse spalio 27 dieną per 27 minutes surinko net 42 naudingumo balus. Vydmantų komandos atstovas pelnė 32 taškus, atkovojo 9 kamuolius, 2 kartus tiksliai asistavo komandos draugams ir išprovokavo varžovus prasižengti 6 kartus. Įspūdingas ir šio krepšininko pataikymas - pataikyti 6 tritaškiai iš 7 ir 4 dvitaškiai metimai iš 5.

A diviziono TOP5:

1. Mantas Valčiukas (Vydmantų Vydmantai) - 42 n.b.
2. Andrius Zapalskis (Baisogalos Auridana) - 36 n.b.
3. Albertas Jakubauskas (Alovės Randers) - 35 n.b.
4. Paulius Černiauskas (Velžio BC Velžys) - 33 n.b.
5. Tadas Jarašiūnas (Vaiguvos Knituva) - 32 n.b.

B divizione buvo sužaista daugiau rungtynių ir taip pat netrūko įspūdingų pasirodymų. Po pertraukos į MMKL čempionatą sugrįžusią Kapčiamiesčio komandą į sezono starto pergalę atvedė puikus Martyno Jančiulio žaidimas. Lazdijų rajono ekipos krepšininkas pergalingose rungtynėse prieš Kietaviškes per beveik 36 žaistas minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kamuolius perėmė ir varžovus metimus blokavo 3 kartus, taip iš viso į savo sąskaitą susikraudamas 46 naudingumo balus.

B diviziono TOP5:

1. Martynas Jančiulis (Kapčiamiesčio Kapčiamiestis) - 46 n.b.
2. Paulius Liepinaitis (Kudirkos Naumiesčio BakūžėLT) - 40 n.b.
3. Donatas Kasarauskas (Dembavos Rezus) - 39 n.b.
4. Nojus Vaikšnoras (Pakalnių BC Žynys) - 34 n.b.
5. Sigitas Šapas (Kužių Kužiai) - 33 n.b. per 29:19 min.

Priminsime, jog į rinkimus yra įtraukiamas kiekvienų žaidėjų rungtynių pasirodymas, t.y. jei žaidėjas labai sėkmingai sužaidė dvi rungtynes, jis gali užimti net dvi vietas naudingiausiųjų penketuke. Jeigu du ar daugiau žaidėjų surenka vienodą balų skaičių, aukštesnė vieta skiriama tam, kuris rezultatą pasiekė per trumpesnį žaidimo laiką.

Prizus naudingiausiems A ir B divizionų mėnesio žaidėjams skiria sportinių apdovanojimų gamintojas UAB "Sporto kalvė"!


Rodyti komentarus
Čempionatą remia