2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Paskutinis lapkričio savaitgalis buvo itin gausus Mažų miestelių krepšinio lygos susitikimų, A ir B divizionų komandos pradėjo antrojo rato susitikimus, o į kovas taip pat pasijungė ir Veteranų čempionate dalyvaujantys vyresnieji krepšinio mėgėjai.

Giliomis krepšinio tradicijomis garsėjanti Viduklė pralaimėjo trečiąjį kartą

Atkaklus ir įnirtingas susitikimas vyko Raseiniuose, kur Viduklės krepšininkai susitiko su Velžio miestelio atstovais. Didžiąją rungtynių dalį trapią persvarą turėję vidukliškiai rungtynių pabaigoje klydo, o tuo pasinaudojęs Velžys iškovojo labai svarbią antrąją pergalę - 82:78. Plačiau apie tai kaip krepšinis mėgiamas Viduklėje video reportaže pasakoja komandos vadovas Donatas Baukys.

Savąjį žaidimą suradę Narvydžiai iškovojo antrą pergalę paeiliui

Čempionatą dviem nesėkmėmis pradėjusi Narvydžių komanda, pastarosiose dviejose rungtynėse šventė pergales ir sugrįžo į kovą dėl aukščiausių pozicijų. Stabiliai tarp geriausių lygos komandų patenkanti Kuršasta, šeštadienio vakarą 73:55 įveikė Šateikių Žalmedį-Baudėją ir pakilo į antrąją Vakarų A pogrupio vietą. Šia pergale narvydiškiai atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą pirmajame rate, kuomet 16 taškų persvara Plungėje nugalėjo Šateikiai.

Istorinės rungtynės su penkiais pratęsimais

Krepšinio vakaras Raseiniuose Viduklės ir Velžio rungtynėmis nesibaigė, po jų į kovą stojo B divizione rungtyniaujančios Pagojukų ir Kudirkos Naumiesčio ekipos. Pirmajame rate abi komandos Kudirkos Naumiestyje nugalėtoją išsiaiškino tik po pratęsimo, dabar vieno pratęsimo net ir neužteko, visiškai lygių varžovų dvikovoje prireikė net penkių papildomo laiko kėlinių per kuriuos savo pranašumą galiausiai įrodžiusi BakūžėLT nugalėjo 130:126. Rungtynių momentai ir Pagojukų komandos atstovo Gyčio Žyvatkausko komentaras vaizdo reportaže.

Kužiai įrašė pirmąjį pralaimėjimą Ventos krepšininkams

Visas rungtynes pirmavusi Kužių komanda iškovojo antrąją pergalę čempionate ir taip sustiprino savo šansus patekti tarp dviejų geriausių pogrupio komandų ir po naujųjų metų žaisti B divizione. Tvirtai rungtynių vadžias savo rankose laikę kužiškiai po trijų kėlinukų turėjo 14 taškų persvarą, tačiau paskutiniame ketvirtyje Ventos krepšininkai kilo į lemiamą šturmą ir pasivijo varžovus, vis dėlto pergalės iškovoti nepavyko. Kužiai laimėjo 93:90, o rungtynės neapsiėjo ir be emocijų proveržio, likos vos keletui sekundžių iki jų pabaigos kumščius į darbą paleido ventiškis Rokas Triaušys ir kužiškis Airidas Averlingis, abu peštukai buvo diskvalifikuoti ir pagal nuostatus dar privalės praleisti artimiausią susitikimą.

Čempionatą pradėjo ir veteranai

Prasidėjo ir ilgai lauktas Veteranų 35+ čempionatas, kuriame pirmąsias pergales šventė Trakiškio, Pajūrio ir Smilgių komandos. Trakiškiečiai penktadienio vakarą neapsiėjo be žaidėjo traumų, tačiau įveikė Užpalius 80:72. Remigijaus Dimičiuko vedama turnyre debiutuojanti Pajūrio Jūra itin sėkmingai pradėjo rungtynes ir tik ketvirtajame kėlinyje varžovams leido priartėti bei šventė pergalę prieš Žiežmarius 87:72. 100 taškų savo aikštelėje pelnę Smilgių Veteranai praleido tik 72 ir įtikinamai įveikė Kuktiškių miestelio krepšininkus.