Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr. Linas Šilkaitis

Šeštadienio vakarą Jonavos sporto arenoje paaiškėjo pačios stipriausios Mažų miestelių krepšinio lygos komandos.

Trečioji vieta - Trakiškio Aukštaitijos Akmenims

Mažajame finale susitiko dvi Vakarų konferencijoje rungtyniavusios ekipos - Baisogalos Auridana ir Trakiškio Aukštaitijos Akmenys. Rungtynes sėkmingiau pradėjo pastaruosius metus nuolatos finaliniuose ketvertuose rungtyniaujantys baisogališkiai, kurie po pirmosios rungtynių dalies priekyje buvo 37:29. Vis dėlto po ilgosios pertraukos Dariaus Griškėno vedami Aukštaitijos Akmenys išlygino rungtynių rezultatą, o ketvirtajame spurtavę 9:0 įgijo persvarą, kurios varžovams panaikinti jau nebepavyko. Pirmą kartą finaliniame ketverte rungtyniavę Trakiškio krepšininkai nugalėjo 70:64 ir pasidabino trečiosios vietos medaliais.

Sidabro žiedais pasidabino Kruonio Žaibo krepšininkai

Visą sezoną be pralaimėjimų čempionate rungtyniavusi Kruonio Žaibo komanda finale sulaukė itin stipraus varžovų pasipriešinimo ir turėjo rimtai paprakaituoti. Tris kėlinius tvirtą persvarą savo pusėje turėjo Užpalių ekipa, kuri laikė visas žaidimo gijas savo rankose. Vis gi trijų kėlinių pergalei pasiekti neužteko, Kruonio krepšininkai spurtavo, išlaikė daugiau jėgų lemiamoms akimirkoms ir laimėjo rungtynes 85:74. Pirmą kartą istorijoje Žaibas tapo Mažų miestelių krepšinio lygos čempionais ir visiems komandoms nariams buvo įteikti sidabriniai žiedai.

Simbolinis žaidėjų penketukas su Evaldu Rasteniu priešakyje

Į simbolinį geriausių finalo ketverto žaidėjų penketuką buvo išrinktas Baisogalos komandos vedlys Juozas Blažys, trečiosios vietos laimėtojas Darius Griškėnas iš Trakiškio, Aurimas Kvietkauskas iš Užpalių, bei Kruonio komandos centras Vadim Volodko. Naudingiausio šio finalinio ketverto žaidėju buvo pripažintas Kruonio komandą į pergalę atvedęs Evaldas Rastenis.

Iš viso šiame sezone Mažų miestelių krepšinio lygoje žaidė 47 komandos iš visos Lietuvos, 7 ekipos rungtyniavo veteranų čempionate, likusios 40 varžėsi į tris divizionus padalintose varžybose.