2024-04-20 Techninė pražanga
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi

Birželio 29 dieną Molėtuose vyko šio miesto šventė Molinės, o šio šventės žinoma nepraleido ir Lietuvos 3x3 čempionatas. Kartu su Molėtų krepšinio klubu Ežerūnas organizuotame penktajame čempionato etape varžėsi 48 krepšinio mėgėjų ketveriukės.

Adorma-roletai Jums pirmą kart šį sezoną iškovojo čempionų titulą
Nuotr. Matas Miežonis

Elite - pirmasis šio sezono Adormos triumfas

Stipriausiųjų grupėje tarp 12 dalyvavusių komandų geriausiai šįkart sekėsi Panevėžio Adorma-roletai Jums krepšininkams, kurie šiek tiek atnaujinę sudėtį didelio vargo pogrupyje bei ketvirtfinalyje neturėjo. Vis dėlto pusfinalyje jau teko kiek rimčiau paplušėti ir tik po Tado Buinausko taiklių dvitaškių metimų serijos Adorma sugebėjo palaužti Užpalių krepšininkų pasipriešinimą. Galiausiai finale panevėžiečiai 21:12 įveikė Jurbarko 43 ir iškovojo pirmąją vietą Molėtų etape. Jurbarko krepšininkai liko antri, treti Užpalių miestelio atstovai, ketvirti Sanit iš Vilniaus. Adorma-roletai Jums komandos garbę penktajame čempionato etape gynė Mantas Vaznonis, Tadas Buinauskas, Audrius Stašaitis ir Darius Griškėnas. Elito grupės MVP ir rezultatyviausiu krepšininku tapo Tadas Buinauskas, jis viso turnyro metu pataikė 17 dvitaškių metimų ir surinko net 42 taškus.

Vietiniai fruktai gavo prizą ir kaip geriausiai pasirodžiusi Molėtų ekipa

Mėgėjuose užpaliečių pirmoji vieta ir ant pakylos lipę vietiniai

Mėgėjų grupė Molėtuose sutraukė kol kas gausiausią komandų skaičių per visus etapus, net 15 ekipų šioje pajėgumo grupėje panoro išbandyti savo jėgas. Po pogrupio varžybų visos 15 komandų išsirikiavo prie atkrintamųjų varžybų linijos ir pradėjo lemiamas kovas, o čia geriausiai sekėsi Užpaliai 2 krepšininkams iš Utenos rajono (Benas Steponėnas, Paulius Martinonis, Antanas Mikučionis ir Tomas Markevičius), kurie turnyro starte patyrė pralaimėjimą, tačiau vėliau žygiavo neklysdami ir finale 10:9 įveikę Vietinius fruktus tapo čempionais. Molėtų atstovai Vietiniai fruktai tapo antrosios vietos savininkais ir tuo pačiu buvo apdovanoti specialiu SŽK Ešerys prizu, dar viena Molėtų rajono komanda Giedraičių Edrimita mėgėjų grupėje užėmė trečiąją vietą, Alantos BC APŽ - ketvirtąją, taigi puikus vietinių krepšinio entuziastų pasirodymas.

Sportpoint MVP krepšininkai Gustas Ingaunis gavo puikų prizą - 50 eur čekį

U17 auksas - Utenos rankose, Sportpoint MVP - Gustas Ingaunis

Puikų pasirodymą U17 grupės atkrintamosiose varžybose surengė Utenos ekipa. Gusto Ingaunio vedama komanda pogrupio varžybose iškovojo vos vieną pergalę ir pačiu žemiausiu numeriu pateko į atkrintamąsias, tačiau jose susikaupusi uteniškių komanda neklydo - po itin atkaklių pusfinalių ir finalo dvikovų Utena laimėjo jaunimo U17 kovas ir pasidabino pirmosios vietos medaliais. Utenos komandą turnyre atstovavo Donatas Loginovas, Dovydas Velutis, Kajus Darvidas ir lyderis Gustas Ingaunis, kuris po tokio sėkmingo komandos pasirodymo buvo pripažintas ir Sportpoint MVP krepšininku, jam atiteko 50 eurų čekis apsipirkti sportpoint.lt internetinėje parduotuvėje. Antrąją vietą U17 amžiaus grupėje iškovojo Debeikiai iš Anykščių rajono, treti - Zigmas iš Švenčionių.

Į Molėtus atvyko itin daug jaunimo iš įvairių Lietuvos miestų

U15 amžiaus grupėje itin plati dalyvių geografija

Net 9 komandos Molėtuose susirinko kautis dėl stipriausios U15 amžiaus grupės komandos vardo. Molėtų miesto atstovų šioje grupėje nebuvo, tačiau dalyvių geografija išties įspūdinga. Į turnyrą atvyko komandos iš Ukmergės, Jonavos, Utenos, Rokiškio, Alytaus, Biržų, Šakių, bei Vilniaus. Puikios šios amžiaus grupės aktyvumas, linkime jį išlaikyti ir toliau dalyvaujant kituose etapuose ir siekiant vietos čempionato finale. Pirmąją vietą šioje amžiaus grupėje iškovojo Ukmergės Vilkai (Romualdas Rukas, Kajus Narkevičius, Mantas Piešina ir Dominykas Želnys). Vilkai finale įveikė uteniškius And One, o mažajame finale triumfavo Jonavos krepšininkai palaužę Rokiškio Žalgiris-3 atstovus.

U11 amžiaus grupėje įspūdingas Fortenos startas čempionate

Fortenos jaunieji krepšininkai iš Vilniaus būtent Molėtų etape debiutavo Lietuvos 3x3 čempionate ir debiutas išties pavyko. Fortenos ekipa atvyko pasiruošusi, žaidėjai žaidė kombinacinį žaidimą, dažnai puikiais deriniais išmaudydami savo varžovus. Pabradės, Riešės ir Rokiškio krepšininkus Fortena nugalėjo be vargo, tačiau jiems rimtą iššūkį metė kita vilniečių komanda - AMG. Kaip ir grupės varžybose taip ir etapo finale šių komandų susitikime prireikė pratęsimo, o jame pirmąjį ir pergalingą tašką pavyko pelnyti Fortenai, kuri ir nugalėjo debiutuodama čempionate. Fortenos komandą atstovavo Karolis Anuškevičius, Matas Anuškevičius, Augustas Kazėla ir Giedrius Šulga.

Molėtų etape iš viso dalyvavo 48 komandos, kurias sudarė 179 žaidėjai, o už puikų šio etapo priėmimą dėkojame Molėtų krepšinio klubui Ežerūnas, taip pat Molėtų kūno kultūros ir sporto centrui, Molėtų rajono savivaldybei, Molėtų vaikų savarankiško gyvenimo namams, kompanijai Sveikas Vaisius, SŽK Ešerys ir žinoma mūsų puikiesiems rėmėjams UAB Sportpoint, UAB Sporto kalvė ir dizaineriui MarcoLab.

Primename, kad apsilankę internetinėje parduotuvėje sportpoint.lt galite apsipirkti puikių krepšinio prekių, tarp kurių ir oficialų 3x3 čempionato kamuolį Wilson. Kainos išties puikios, tereikia atsiskaitant panaudoti nuolaidos kodą 3x3lietuva.