Lygos apdovanojimai
Pražangos
2020-03-07 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Rietavo Plungės lagūna
2020-03-07 Techninė pražanga

Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr. Linas Šilkaitis

Mažų miestelių krepšinio lyga kviečia Lietuvos miestelių, kaimų ar bendruomenių krepšinio mėgėjus burtis į komandas ir dalyvauti jau XXII-ajame MMKL čempionate. Kaip jau tapo įprasta komandas kviečiame registruotis į tris pajėgumo divizionus (A, B ir Veteranų 35+).

Pagrindinio čempionato komandos bus suskirstytos į pogrupius kiek įmanoma išlaikant geografinį principą ir savo kovas pradės A ir B divizionuose, po pirmojo etapo, prasčiausios A diviziono komandos pratęs kovas B diviziono antrajame etape, o blogiausios B diviziono komandos suformuos naują C divizioną ir ten pratęs savo sezoną. Lyginant su praėjusiu sezone, šiemet numatomas ir pakeitimas, kuomet į atkrintamąsias varžybas savo divizionuose nepatekusios komandos sezoną pratęs žemesnio diviziono atkrintamosiose. Tokiu būdu padidės minimalus sužaistų rungtynių skaičius ir atsiras šansas užbaigti sezoną pergalingai. Visuose divizionuose varžybos baigsis finalinio ketverto turnyrais, kuriuose ir paaiškės stipriausios komandos. Iš viso bus apdovanota net 12 įvairaus lygio komandų.

Žaidėjai rungtyniaujantys LKL, NKL ar RKL komandose (ar atitinkamosiose užsienio lygose) čempionate dalyvauti neturi teisės. Kitos mėjiškos lygos nėra ribojamos. Plačiau apie apribojimus ir kitus reikalavimus skaitykite nuostatuose.

Pagrindinės rungtynių dienos yra šeštadienis ir sekmadienis, tačiau atskirais atvejais rungtynės gali būti vykdomos ir kitomis savaitės dienomis. A divizione leidžiama rungtyniauti tik normalių išmatavimų sporto salėse (su pilna tritaškio linija), B divizione ir Veteranų 35+ varžybose komandos, kurios neturi standartinių išmatavimų sporto salių gali rungtyniauti ir mažesnėse aikštėse (su nepilna tritaškio linija, galioja išlygos atkrintamosioms).

Kiekvienas rungtynes aptarnaus du aikštės teisėjai, o detali rungtynių statistika bus vedama kompiuteriu ir gyvai transliuojama lygos svetainėje. Teisėjus ir statistikos operatorių paskiria bei apmoka lyga. Rungtynes priimanti komanda privalo pasirūpinti laikininku ir sekretoriumi (protokolo pildyti nereikia).

Praėjusį sezoną lygoje dalyvavo 41 komanda iš įvairių Lietuvos miestelių
Praėjusį sezoną lygoje dalyvavo 41 komanda iš įvairių Lietuvos miestelių
Nuotr. Paulius Žukauskas

Praėjusiame sezone MMKL čempionate dalyvavo 41 ekipa iš įvairių Lietuvos rajonų. A divizioną laimėjo Kruonio Žaibas (Kaišiadorių raj.), B divizione triumfavo Vaiguvos Knituvos (Kelmės raj.) krepšininkai, o C divizione stipriausia komanda tapo Pagojukų Helanas (Raseinių raj.). Veteranų diviziono čempionais tapo Trakiškio Aukštaitijos Akmenys (Panevėžio raj.).

Startiniai mokesčiai

A ir B divizionuose - 700 Eur komandai.

Veteranų 35+ divizione - 550 Eur komandai.

Yra galimybė mokėti dalimis.

Registracija (pratęsta iki spalio 5 dienos)

Komandos norinčios dalyvauti 2018-2019 metų čempionate iki šių metų spalio 5 dienos el.paštu info@mml.lt pateikti vardinę paraišką bei kokybiškas žaidėjų foto nuotraukas elektroniniu formatu (jeigu jų nėra mūsų duomenų bazėje, jau dalyvavusiems žaidėjams nebūtina). Taip pat prašome pateikti komandinę nuotrauką ir klubo logotipą (jeigu turite).

Planuojama čempionato pradžia spalio 19 arba 26 dienomis.

Kilus klausimams maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais. Taip pat kviečiame teikti pasiūlymus dėl nuostatų pakeitimų ar papildymų.

Daugiau informacijos

MMKL direktorius Martynas Karaliūnas
Tel.: 860003689
El.p.: info@mml.lt
Internete: www.mml.lt ir www.facebook.com/mmlyga

Dokumentai

2019-2020 metų nuostatų projektas (2019-09-12 redakcija)

Paraiškos forma


Rodyti komentarus
Čempionatą remia