Įpusėjus rugsėjo mėnesiui baigėsi ir gegužės mėnesį prasidėjęs AIBĖ 3x3 Aukštaitijos taurės čempionatas. Daugiausiai taškų per 8 čempionato etapus surinkusios komandos rugsėjo 15 dieną rinkosi atnaujintoje Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro salėje kur išsidalino apdovanojimus už pasiekimus reguliariajame sezone bei aiškinosi finalo stipriausius.

Jaunimo U17 grupės finale varžėsi šešios geriausios komandos
Nuotr. Aistė Morkvėnaitė

Stumbro vaikinai U17 grupėje pasipriešinimo nesulaukė

Puikų žaidimą finaluose pademonstravo Stumbro krepšininkai, kurie U17 grupėje tiesiog dominavo ir tiek pogrupyje, tiek finalo rungtynėse triuškino savo varžovus. Domas Paplavuchinas, Marius Aleliūnas ir Augustas Gaivenis finale 11:1 įveikė Utenos komandą ir iškovojo pirmosios vietos medalius. Trečioji vieta atiteko Papilio atstovams iš Biržų rajono. Reguliariajame sezone geriausiai pasirodė rokiškėnai Žalgiris-3, kurie už šį pasiekimą buvo apdovanoti taure.

Stumbro vaikinai šventė pergales tiek U17 tiek Vyrų grupėse

Vyrų grupė pažymėta fantastišku finalu ir.... Stumbro triumfu

Šešerias rungtynes U17 grupėje sužaidę Stumbro vaikinai Vyrų grupėje sulaukė pastiprinimo, prie jų prisijungė Benas Aleliūnas, o šio krepšininko vedami panevėžiečiai atrodė visiškai nepavargę ir toliau tęsė sėkmingą savo pasirodymą AIBĖ 3x3 Aukštaitijos taurės finaluose. Savo pogrupyje Stumbras finišavo pirmas, ketvirtfinalyje 15:7 palaužė Kamajus, pusfinalyje 16:12 Užpalius, o finale po įspūdingos dramos ir fantastiškai pataikytų dvitaškių metimų liūties 19:17 įrodė pranašumą prieš biržiečius Latvijas Gaišals (Tadas Užolinskas, Nerijus Tuomas, Jonas Šlekys ir Vygantas Kavaliauskas). Biržų komanda finišavo antroje vietoje, o jiems pusfinalyje pralaimėjusi Vilniaus Losrita (Deimantas Pavlovskis, Gediminas Povilauskas, Tomas Malimenkovas ir Andrej Maisak) mažajame finale nukovė Užpalius ir liko trečia.

Honolulu krepšininkai reguliariajame sezone surinko daugiausiai - 500 taškų

Reguliariajame sezone pirmąją vietą užėmė Utenos Honolulu krepšininkai, per 8 etapus surinkę 500 taškų, antri liko taip pat uteniškiai Time Team, o trečiąją vietą bendrojoje įskaitoje iškovojo Losritos ketveriukė. Taip pat buvo apdovanota ir simbolinė geriausių finalo žaidėjų rinktinė, į ją pateko savo komandose puikų žaidimą demonstravę Benas Aleliūnas (Stumbras), Tadas Užolinskas (Latvijas Gaišals), Deimantas Pavlovskis (Losrita) ir Tomas Mackonis (Užpaliai). Jiems atiteko Aibės prekybos tinklo dovanos iš UAB Svaita.

Penktąją vietą galutinėje rikiuotėje užėmė Honolulu, šešti liko Pandėlio SK krepšininkai, septinti Time Team, o Kamajai finišavo aštuntoje vietoje. Iš viso per turnyrą Vyrų grupėje dalyvavo 37 krepšinio mėgėjų komandos.

Už dovanas viso čempionato metu dėkojame AIBĖ prekybos tinklui

Visos komandos prizininkės buvo apdovanotos Aibės prekybos tinklo įsteigtomis dovanomis, finale vaišinosi ir Aibės įsteigtu mineraliniu vandeniu, o finalo čempionams atiteko ir įspūdinga AIBĖ 3x3 Aukštaitijos taurė. Dėkojame rėmėjams ir sveikiname čempionato prizininkus!