Pirmąjį pralaimėjimą čempionate patyrė lygos naujokė Sidabravo „Sidabravo“ (Radviliškio raj.) ekipa. Sidabraviškius jų pačių namų aikštėje įveikė svečiai iš Velžio (Panevėžio raj.).

Po trijų kėlinukų Sidabravo komanda turėjo 11 taškų persvarą ir tvirtai laikė vadžias savo rankose, tačiau ketvirtajame kėlinyje velžiškiai žaidė puikiai ir sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 73:69.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 18 taškų pelnęs T.Nevronis, 17 pridėjo J.Pilipavičius, 12 surinko E.Sriubas.

Sidabravo komandai 34 taškus pelnė A.Varneckis, 11 pridėjo Š.Gedvilas, o 9 J.Kaklauskas.

Apie rungtynes:

Andrius Varneckis

Andrius Varneckis („Sidabravas“): Ypatingai sunku kažką komentuoti, kai pralaimėjome jau beveik laimėtas rungtynes. Nesinori nieko kaltinti. Aikštelėje vyko intriguojančios rungtynės,varžovai yra labai pajėgūs ir turi didelį potencialą. Rungtynių pabaigoje sėkmė nusisuko nuo mūsų ir „Velžio“ komanda išsivežė pergalę, su kuo juos ir sveikiname. Planuojame daryti išvadas ir ateityje nekartoti skaudžių klaidų.