Į ketvirtfinalį pateko ir Baisogalos „Auridanos“ (Radviliškio raj.) krepšininkai, kurie savo aikštelėje rezultatyvioje kovoje 107:104 palaužė svečių iš Pandėlio (Rokiškio raj.) pasipriešinimą.

Po pirmosios šių komandų dvikovos Pandėlyje baisogališkiai turėjo 12 taškų pranašumą, tad rungtynes pradėjo atsipalaidavę, tuo pasinaudoję pandėliečiai taikliais metimais užmėtė varžovus ir po dviejų kėlinukų jau pirmavo 10 taškų persvara. Visgi trečiajame kėlinyje išryškėjo labiau patyrusių ir fiziškai stipresnių Baisogalos žaidėjų pranašumas, kurie 10 taškų deficitą likvidavo, o vėliau ir šventė pergalę šiose rungtynėse.

Rezultatyvumu nugalėtojų gretose išsiskyrė 32 taškus pelnęs J.Blažys, 29 pridėjo D.Barzinskas, 20 surinko M.Kazlauskas.

Pandėlio komandą į priekį vedė 32 taškus pelnęs K.Kvedaravičius, 30 sumetė M.Bimba, 17 pridėjo M.Karaliūnas.