Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:

MML Aukštaičių provincijos finalinio turo šeimininkė Baisogalos „Auridanos“ (Radviliškio raj.) ekipa apgynė savo aikštės tvirtovę ir rungtynėse dėl trečiosios vietos 87:78 įveikė Sidabravo „Sidabravą“ (Radviliškio raj.).

Rungtynės vyko permainingai, pirmaudavo tai viena tai kita ekipa, trečiąjį kėlinį labai sėkmingai sužaidę sidabraviškiai buvo įgiję apčiuopiamą persvarą ir atrodė, kad jau nebeišleis pergalės iš savo rankų, tačiau taip nemanė aikštės šeimininkai. Baisogalos komanda ketvirtąjį kėlinį pradėjo susikaupusi ir sužaidė jį praktiškai be klaidų taip įveikdama kaimyninio miestelio komandą.

Rezultatyvumu nugalėtojų ekipoje išsiskyrė J.Blažys, pelnęs 26 taškus, po 23 pridėjo M.Kazlauskas ir A.Šimkevičius.

Sidabravo komandoje A.Varneckis pelnė 26 taškus, 16 pridėjo D.Staškūnas, po 13 pelnė G.Janeliūnas ir Š.Gedvilas.