Kovingos ir gero lygio krepšinio rungtynės sekmadienio popietę vyko Balbieriškyje, kur susitiki vietos Balberiškis (Prienų raj.) bei svečiai iš Kėdainių rajono Keleriškių Laumetris.

Abiems komandoms rungtynių pradžioje sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tačiau pirmieji įsižaidė aikštės šeimininkai, kurie kėlinio pabaigoje spurtavo ir įgijo 9 taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinyje Balbieriškio komandos persavara buvo pasiekusi 20 taškų, tačiau jos išlaikyti nepavyko. Vis dėlto pasiekta pergalė rezultatu 72:59 leidžia kiek ramiau jaustis prieš atsakomąją dvikovą Kėdainiuose penktadienį.

Šios poros nugalėtojas kitame etape susitiks Smalininkų ir Janušavos mačo laimėtoju.

Rezultatyviausiai laimėjusios komandos gretose žaidė 14 taškų pelnęs V.Pliauga, o Laumetriui tiek pat taškų įmetė G.Šiugžda.