Atkaklumu pasižymėjo antrasis LMMKL pusfinalio susitikimas, kuriame savo jėgas išbandė Kužių Kužiai (Šiaulių raj.) ir Užpalių Užpaliai (Utenos raj.).

Visas rungtynes vyko bekompromisė kova tašką į tašką ir nei vienai komandai nepavyko pabėgti saugesniu atstumu nuo varžovų. Po dviejų kėlinukų priekyje 47:42 dar buvo Kužiai, tačiau trečiajame ypač taikliai tritaškius metę užpaliečiai persverė rungtynių eigą savo naudai. Rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidę daugkartiniai LMMKL čempionatų prizininkai Užpaliai sugebėjo nugalėti rezultatu 92:89 ir žengė į finalą.

Užpalių komandoje starto penketo krepšininkai pelnė 90 komandos taškų, o rezultatyviausiai žaidė 26 taškus ir lemiamas baudas ketvirtajame kėlinyje realizavęs A.Bražiūnas. Kužių komandoje M.Jankaitis surinko taip pat 26 taškus.