2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

LMMKL finalo rungtynės tarp Traksėdžio Lūšies-Virigos (Šilalės raj.) ir Užpalių Užpalių (Utenos raj.) buvo tikra šio sezono čempionato puošmena. Abi komandos demonstravo kokybišką ir puolimu paremtą krepšinį. Rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net keletą kartų, netrūko gražių metimų ir įspūdingų epizodų gynyboje.

Du pirmuosius kėlinius persvarą turėjo užpaliečiai, visgi trečiajame kėlinyje pradėjo stigti jėgų ir aikštės šeimininkai traksėdiškiai sugebėjo perimti iniciatyvą, tačiau ne iki galo. Rungtynių pabaiga vėl priklauso Užpalių krepšininkams, kurie rungtynes užbaigė rezultatu 91:87 ir dar kartą tapo stipriausia Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos komanda.

Užpalių krepšininkai pasidabino sidabro žiedais, keletai šios komandos žaidėjų šie žiedai nebuvo pirmieji. Traksėdžio komandai atiteko antroji vieta.

Naudingiausiu finalo krepšininku buvo pripažintas T.Markevičius iš Užpalių komandos, o prieš šias rungtynes vykusiame tritaškių metimų konkurse tarp 7 dalyvių sėkmingiausiai pasirodė M.Petrauskas iš Stakliškių.

Rezultatyviausiai finale žaidė jau minėtas T.Markevičius, jis pelnė net 35 taškus, o Lūšies-Virigos komandoje 26 taškus surinko M.Čepauskas.