Galingai rungtynes pradėję ir vieną po kito taiklius metimus į varžovų krepšį siuntę Lėno-Taujėnų Partizanai (Ukmergės raj.) pirmajame kėlinyje tiesiog pasiuntė Juodupės Rokvestos (Rokiškio raj.) komandą į nokdauną. Vis dėlto juodupėnai po šio nokdauno atsigavo greitai ir jau trečiajame kėlinuke patys atakavo kur kas taikliau už varžovus ir pirmavo.

Rungtynių pabaigoje partizanai dar bandė gelbėtis, tačiau iki galo pavyti varžovų nepavyko ir buvo patirtas dar vienas pralaimėjimas 77:87. Juodupės komandai tai buvo trečioji pergalė.

R.Kužulis buvo rezultatyviausiai nugalėtojų gretose, jis pelnė 42 taškus, o Lėno-Taujėnų komandoje E.Kartanas pelnė 33 taškus.