Penktajame LMMKL ture buvo sužaistos devynerios rungtynės, iš kurių net penkerios baigėsi triuškinamais rezultatais.

Antrasis LMMKL vicečempionų pralaimėjimas

Penktadienio vakaro rungtynėse Vilainiuose antrąjį pralaimėjimą patyrė dabartiniai lygos vicečempionai Velžio BC Velžys (Panevėžio raj.). Velžiškiai nusileido aikštės šeimininkams Keleriškių Laumetrio (Kėdainių raj.) vyrams. Šias rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie gana tvirtai pirmavo pirmuosius du kėlinukus, tačiau vėliau Velžys priartėjo ir paskutinėmis minutėmis vyko kova taškas į tašką. Vis dėlto labiau patyrę Keleriškių krepšininkai sužaidė tiksliau ir laimėjo rungtynes 65:62, taip iškovodami antrąją pergalę čempionate.

Daugiausiai taškų prie pergalės tradiciškai pridėjo Algimantas Liutkus, pelnęs 24 taškus, o Velžio ekipos gretose 20 taškų surinko Andrius Ališauskas.

Birštonas tęsia pergalingą žygį čempionate

Trečiają pergalę iš tiek pat žaistų susitikimų iškovojo Birštono Birštono (Birštono sav.) krepšininkai, kurie savo aikštelėje po itin atkaklaus ketvirtojo kėlinio 85:83 palaužė svečius iš Kudirkos Naumiesčio (Šakių raj.). Pirmoji rungtynių pusė priklauso aikštės šeiminikams, kurie antrajame kėlinyje pirmavo net 21 taško persvara, bet BakūžėLT vedama dar pernai Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidusio Vytauto Kružiko nebuvo linkusi pasiduoti ir trečiojo kėlinuko pabaigoje išlygino rezultatą. Ketvirtasis kėlinys vyko tašką į tašką, o su sirena paleistas Gyčio Bacevičiaus tritaškius tikslo nepasiekė ir BakūžėLT iš Birštono išvyko nuleista galva.

Birštono komanda žaidė komandinį krepšinį, o rezultatyviausiai pasirodė Mindaugas Knyšius surinkęs 16 taškų, Kudirkos Naumiesčio gretose jau minėtas Vytautas Kružikas pelnė 30 taškų ir atkovojo 19 kamuolių.

Keleriškių pergalių seriją nutraukė Baisogalos Auridana

Nesvetingai varžovus į naująją Baisogalos areną priėmė Baisogalos Auridana (Radviliškio raj.), kuri 74:68 palaužė antrą kartą per savaitgalį žaidusius Keleriškių Laumetrio (Kėdainių raj.) krepšininkus. Šiose rungtynėse svečiai iš Keleriškių pirmavo net 33 minutes, tačiau ketvirtąjį kėlinį Auridana pradėjo spurtu 12:0 ir taip pribloškė savo varžovus, kad pastarieji nebesugėbėjo atsigauti ir patyrė pirmąją pralaimėjimą čempionate.

Baisogalos arena nebuvo svetinga Keleriškių Laumetriui
Nuotr. Martynas Karaliūnas

Baisogalos komandą į pergalę vedė 16 taškų surinkęs Mindaugas Jasiulis, o Laumetrius 28 taškus pelnė čia jau minėtas Algimantas Liutkus.

123 Šeduvos komandos taškai Smilgiuose

Įspūdingą rezultatyvumą išvykoje pademonstravo Šeduvos SK Šeduva (Radviliškio raj.), kuri 123:66 sutriuškino Smilgių Smilgius (Panevėžio raj.). Šiose rungtynėse visi šeduviškiai ypač taikliai atakavo krepšį, tačiau įspūdingiausiai atrodo Hilarijaus Skromano pasiektas trigubas dublis. Hilarijus pelnė 30 taškų, atkovojo 11 kamuolių, bei atliko  10 rezultatyvių perdavimų komandos draugams. Negana to jis dar perėmė 5 kamuolius bei 4 kartus apdovanojo priešininkus blokais.

Kiti rezultatai

Šeštadienį Beižionys 98:52 sutriuškino Žiežmarių krepšinio klubą, Rumšiškės 85:45 Semeliškes, o Kruonio Žaibas 92:55 nepaliko vilčių Rūdiškių BC Vilkams. Sekmadienio ryto rungtynėse Rietave Tverų Vykintas 79:69 nugalėjo Kužių Kužius, bei įsirašė antrąją pergalę, o Baisogalos Auridana kovingose rungtynėse 74:68 palaužė Keleriškių Laumetrį. Namuose žaidęs Kavarsko Kavarskas taip pat nepaliko jokių vilčių kaimynams iš Taujėnų, įveikdamas juos 91:57.

Rungtynių Kruožio Žaibas - Rūdiškių BC Vilkai foto galerija

Turo žaidėjas

Vytautas Kružikas iš Kudirkos Naumiesčio BakūžėLT komandos šią savaitę tampa turo žaidėju. Dar pernai NKL žaidęs Vytautas savo komandai pelnė 30 taškų, atkovojo 19 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus blokavo varžovų metimus. V.Kružiko sąskaitoje net 48 naudingumo balai, gaila, tačia toks šio žaidėjo pasirodymas komandai pergalės neatnešė.

Šeštojo turo anonsas

Šeštajame ture vyks net vienuolika susitikimų, kuriuose kas be ko netrūks intriguojančių dvikovų. Šeštadienį laukia įdomus susitikimas Šakiuose, kur pirmajį ratą rungtynėse su Kriūkais-Gerdžiūnais užbaigs Birštono komanda, Kudirkos Naumiestyje šį savaitgalį pralaimėjusi BakūžėLT bandys atsigriebti prieš Kazlų Rūdos atstovus, Šilalės rajono derbyje susikaus Pajūris ir Laukuva. Sekmadienį įdomu gali būti Užpaliuose, kur tarpusavio sąskaitas suvedinės Užpaliai ir Naujasodis, taip pat Biržų derbyje kur susikaus Kilučiai ir Parovėja.