Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Kapčiamiesčio krepšininkai sukūrė stebuklą LMMKL
Nuotr. Gabrielė Liaukevičiūtė

Įspūdingą pergalę pavyko pasiekti namuose žaidusiems Kapčiamiesčio Kapčiamiesčio (Lazdijų raj.) atstovams, kurie po pralaimėjimo išvykoje turėjo 31 taško deficitą, o rungtynėse namuose po dviejų kėlinukų komandas skyrė jau bendras 35 taškų skirtumas. Tai Kapčiamiesčio noro laimėti rungtynes neatšaldė ir antroji rungtynių pusė buvo sužaisti įspūdingai ir galiausiai po keturių kėlinių švieslentė rodė 102:71 ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime vėl gi Kapčiamiesčio krepšininkai vedami Dariaus Stonkaus tesė savo spurtą ir laimėjo rungtynes 117:80, taip pateikdami vieną iš didesnių turnyro sensacijų.

Darius Stonkus buvo nesulaikomas varžovų gretose, jis pelnė net 69 taškus ir pasiekė šio sezono LMMKL pirmenybių rezultatyvumo rekordą. Kavarsko gretose 33 taškus surinko Tomas Kazickas.