Pražangos
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Šiemet Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygoje debiutavę Dembavos Rezus (Panevėžio raj.) krepšininkai ilgai netruko ir jau antrosiose sezono rungtynėse šventė pergalę. Dembaviškiai savo aikštelėje po atkaklios kovos 72:64 palaužė Lėno-Taujėnų miestelių Partizanų (Ukmergės raj.) pasipriešinimą.

Dembavos krepšininkai didesnį pranašumą įgijo antrojo kėlinio pradžioje kuomet spurtavo 12-0 ir išsiveržė į priekį 30:18, vis dėlto Partizanų krepšininkai nesirengė pasiduoti ir pasibaigus trečiąjam kėlinukui komandas skyrė vos 1 taškelis. Ketvirtąjį kėlinuką aikštelės šeimininkai sužaidė patikimiau ir pirmosios pergalės iš savo rankų neišleido.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje pasirodė 18 taškų pelnęs Aurimas Nečionis, o Partizanų gretose Andriui Puniškiui pavyko surinkti 21 tašką.