2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.: Raminta Jonauskaitė

Pirmąjį pralaimėjimą šių metų čempionate buvo priversti pripažinti praėjusių metų ketvirtosios vietos laimėtojai Narvydžių Kuršastos (Skuodo raj.) krepšininkai. Jie savo aikštelėje 90:93 nusileido Šateikių Žalmedžiui-Baudėjui (Plungės raj.).

Narvydžių krepšininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje buvo priekyje, tačiau varžovai greitai perprato žaidimą ir jau antrojo kėlinio viduryje buvo persvėrę rezultatą savo naudai. Šateikių krepšininkai galiausiai savo varžovams taip ir neleido savęs pavyti ir visą laiką išlaikė persvarą savo pusėje, nors rungtynių pabaiga ir buvo iki paskutinio metimo.

Šateikių Žalmedis-Baudėjas laimėjęs visus tris žaistus susitikimus kartu su Kužiais pirmauja Žemaičių A pogrupyje.

Jau tradiciškai rezultatyviausiu žaidėju Žalmedžio ekipoje buvo Gediminas Jakštas, šįkart jis pelnė 29 taškus, o tuo tarpu aikštelės šeimininkų gretose 7 tritaškius pataikė ir iš viso 28 taškus pelnė Ovidijus Jonaitis.