Nuotr.: Ieva Kavoliūnaitė
Nuotr. Ieva Kavoliūnaitė

Juodupės Rokvestos (Rokiškio raj.) krepšininkai po prieš dvi savaites patirto pralaimėjimo Obeliams, reabilitavosi kitose pogrupio rungtynėse kur Pandėlyje 115:81 sutriuškino vietos Pandėlio Pandėlį (Rokiškio raj.).

Juodupės komanda aktyviai pradėjo rungtynes ir jau po dviejų kėlinių priekyje buvo rezultatu 66:35, po pertraukos pandėliečiai žaidimą aplygino, tačiau pakovoti dėl pergalės nebuvo jokių šansų. Daug taškų Juodupės komanda surinko greitai puldama varžovų krepšį, ko Pandėlio krepšininkai nesugebėjo sustabdyti visas rungtynes.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė 35 taškus pelnęs Karolis Kvedaravičius, o Pandėlio ekipoje 17 taškų pavyko surinkti Vidui Joneliūkščiui.