2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.:

Neeilinės rungtynės Lietuvos krepšinyje sekmadienio popietę vyko Plungėje. Čia jėgas išbandė Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos Žemaičių A pogrupio komandos-lyderės - dėl pirmosios pogrupio vietos susitiko Šateikių Žalmedis-Baudėjas (Plungės raj.) ir Kužių Kužiai (Šiaulių raj.).

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai iš Kužių, kurie pirmavo 4:0, tačiau vėliau aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį bei pirmavo iki pat trečiojo ketvirčio. Po pertraukos Mariaus Jankaičio vedami Kužių krepšininkai ištirpdė varžovų pranašumą ir vėliau rungtynės vyko taškas į tašką.

Žaidimas taškas į tašką tęsėsi kol galiausiai po keturių kėlinių rungtynių nugalėtojas nepaaiškėjo ir rungtynių rezultatui esant 73:73 komandos teko žaisti pirmąjį pratęsimą, kaip pasirodė vėliau - ne vienintelį.

Kiekvieno pratęsimo pabaigoje tai viena tai kita komanda turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau neišnaudojus savo šansų tekdavo žaisti dar penkias papildomo laiko minutes, kol galiausiai ketvirtajame pratęsime aikštelės šeimininkams pavyko įrodyti savo pranašumą ir iškovoti pergalę 117:113.

Šios rungtynės bus įrašytos į Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos istoriją, nes kol kas keturių pratęsimų nėra žaidusios jokios šios lygos komandos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė nuo suolo pakilęs ir 36 taškus pelnęs Raimondas Venskus, o svečių gretose nesustabdomai rungtyniavo Marius Jankaitis, kuris sugebėjo pelnyti 43 taškus ir surinkti net 54 naudingumo balus.