Atkakliai susiklostė dviejų Dzūkų B pogrupio komandų rungtynės, kuriose susitiko Kudirkos Naumiesčio BakūžėLT (Šakių raj.) ir Kazlų Rūdos SC-Regusa (Kazlų Rūdos sav.).

Kudirkos Naumiestyje vykusias rungtynes puikiai pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vedami Pauliaus Liepinaičio jau po pirmojo kėlinio pirmavo 24:13. Vėliau iš P.Liepinaičio lyderio estafetę perėmė Dainius Staugaitis, tačiau Kazlų Rūdos krepšininkai nenuleido rankų, atkakliai vijosi savo varžovus ir galiausiai ketvirtojo kėlinio pabaigoje iš D.Staugaičio kamuolį atėmęs Julius Gustas pelnė dvitaškį ir išlygino rezultatą. Paskutinis kėlinio metimas, kurį dar bandė atlikti P.Liepinatis buvo netaiklus ir komandoms teko žaisti papildomas penkias minutes.

Pratęsime vėl vyko lygus žaidimas, o jo pabaigoje rezultatui esant lygiam kamuolys vėl atiteko ketvirtojo kėlinio paskutinėmis akimirkos pro šalį atakavusiam Liepinaičiui, pastarasis šįkart taikliai šovė iš toli ir taip išplėšė savo komandai puikią pergalę prieš galingą varžovų komandą. Kudirkos Naumiesčio ekipa pergalę šventė rezultatu 87:84.

Daugiausiai prie pergalės pridėjo jau minėti D.Staugaitis ir P.Liepinaitis, atitinkamai 24 ir 18 taškų. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai sužaidė pratęsimą išplėšęs J.Gustas, iš viso surinkęs 20 taškų.

Po pirmojo LMMKL rato Dzūkų B pogrupyje trivaldystė, pirmauja po tris pergales ir vieną pralaimėjimą surinkusios Kazlų Rūdos, Kudirkos Naumiesčio ir Alovės komandos.