Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Nuotr.: Ieva Kavoliūnaitė
Nuotr. Ieva Kavoliūnaitė

Trečiąją pergalę čempionate iškovojo Obelių SK Obeliai (Rokiškio raj.). Obeliečiai Aukštaičių A pogrupio susitikime Biržuose, rezultatu 87:79 palaužė aikštelės šeimininkus Parovėjos Agarą (Biržų raj.).

Obeliai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir priekyje buvo iki pat trečiojo kėlinio vidurio, kuomet Parovėja surengė varžovų krepšio šturmą, pelnė 12 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį 61:57.

Vėliau vyko atkakli kova, tačiau ketvirtajame kėlinyje patyrę Obelių krepšininkai rado daugiau galimybių užbaigti atakas ir galiausiai nugalėjo.

25 taškus prie pergalės pridėjo Martynas Bimba, o parovėjiškių gretose vikrusis gynėjas Karolis Petkevičius pelnė 32 taškus.

Obeliai pasibaigus pirmajam ratui savo pogrupyje užima antrąją vietą į priekį praleisdami kol kas dar nenugalėtus Užpalių Užpalius, o Parovėjos komanda likusi be pergalių kol kas lieka paskutinė - penkta.