Ketvirtąją pergalę šio sezono pirmenybėse iškovojo Kudirkos Naumiesčio BakūžėLT (Šakių raj.) krepšininkai, kurie savo aikštelėje 70:66 įveikė svečius Kalvarijos Oriją (Kalvarijos sav.).

Aikštelės šeimininkai jau nuo pat pirmųjų minučių dominavo aikštelėje ir pirmavo 16:1, 31:11. Nemaža persvara laikėsi beveik visas rungtynes. Likus žaisti 5 minutes ketvirtajame kėlinyje Kudirkos Naumiestis dar buvo priekyje 65:50, tačiau tada Kalvarijos krepšininkai nusprendė spurtuoti ir vos vos neprisivijo savo varžovų. Paskutinių penketos minučių atkarpą kalvariškiai laimėjo 16:5, tačiau iki pergalės laiko pritrūko.

Tradiciškai rezultatyviausiu krepšininku Kudirkos Naumiesčio komandoje buvo Paulius Liepinaitis, šįkart surinkęs 20 taškų, tuo tarpu Orijos gretose Tomas Miklušis pelnė 14 taškų.