2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Tverų Vykinto (Rietavo sav.) krepšininkai šiame sezone ir toliau demonstruoja pergalingą žaidimą, sekmadienį tveriškiai savo aikštelėje 88:74 palaužė Vaiguvos Knituvos (Kelmės raj.) pasipriešinimą.

Tiesa, savo pranašumą prieš vaiguviškius Tverams pavyko įrodyti tik paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis kuomet jie spurtavo 13:0 ir taip įgijo pergalingą persvarą. Iki tol vyko apylygis žaidimas, o dažniau priekyje buvo svečių komanda.

Vykinto komandos pergalės kalvis buvo Mantas Vaičekauskas, šiose rungtynėse pelnęs 26 taškus. Pralaimėjusiems 20 taškų pelnė Vilandas Butkevičius.

Ši pergalė užtikrino Tverų komandai Žemaičių B pogrupio nugalėtojų vardą dar likus žaisti dviems turams. Net ir abi rungtynes pralaimėjusi Rietavo savivaldybės atstovė nenukristų žemiau pirmosios vietos, kuri iškarto garantuoja patekimą į Didžiosios taurės aštuntfinalį.