2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Netikėtą pergalę aštuntosiose komandos rungtynėse pavyko iškovoti Viekšnių Grandams (Mažeikių raj.). Viekšniškiai savo aikštelėje Mažeikiuose 75:67 sugebėjo palaužti antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusius Kužių Kužius (Šiaulių raj.).

Iki pertraukos rungtynėse vyko kova taškas į tašką, tačiau antrojoje rungtynių pusėje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas, kurie sužaidus 35 minutes buvo priekyje net 17 taškų pranašumu. Rungtynių pabaigoje Kužiai dar šiek tiek apmažino persvarą, tačiau nuo pralaimėjimo neišsigelbėjo. Pastebėtina, kad Kužių komanda itin prastai žaidžia be savo lyderio Mariaus Jankaičio, kurio šiose rungtynėse ir nebuvo.

21 tašką prie pergalės pridėjo Evaldas Vaičius, o Kužių ekipoje Sigitas Šapas surinko tašku daugiau - 22.

Po šio Kužių komandos pralaimėjimo Žemaičių A pogrupio viduryje tikra mėsmalė. Likus žaisti du turus Ventos, Kužių ir Narvydžių komandos turi vienodą taškų skaičių ir reguliaraus čempionato pabaiga žada didelę intrigą šiame pogrupyje.