Nuotr.: kavarskas.info
Nuotr. kavarskas.info

Sunkią pergalę namuose šventė Kavarsko Kavarsko (Anykščių raj.) krepšininkai, kurie po atkaklios kovos 90:85 palaužė Aukštaičių B pogrupio autsaiderius Naujasodžio Virintą (Molėtų raj.).

Rungtynes geriau pradėjo Naujasodžio atstovai, kurie pirmajame kėlinyje pirmavo, tačiau antrajame kėlinyje prarado savo persvarą ir leido pirmauti varžovams. Tiesa aikštelės šeimininkų persvara nebuvo labai didelė ir Virinta alsavo varžovams į nugarą. Rezultatą ketvirtojo kėlinio viduryje Virintai dar buvo pavykę išlyginti, tačiau rungtynes vis dėlto laimėjo fiziškai stipresni Kavarsko krepšininkai.

Rezultatyviausiai tarp kavarskiečių žaidė Rimvydas Sasnauskas, pelnęs 25 taškus, o Virintos gretose Nedas Petniūnas rungtynes baigė su 28 taškais savo sąskaitoje.