Nuotr.: Antonio Prokopov
Renatas Jegorovas buvo rezultatyviausias Obelių komandos krepšininkas Nuotr.: Antonio Prokopov
Egidijui Vilimui diskusijos su rungtynių arbitrais naudos nedavė Nuotr.: Antonio Prokopov
Tomo Trumpos metimas Nuotr.: Antonio Prokopov

Šeštadienio vakarą dviejų Rokiškio rajono komando derbis vyko Rokiškyje kur susitiko Obelių SK Obeliai ir Juodupės Rokvesta. Rungtynės kaip ir buvo galima tikėtis vyko atkakliai ir emocingai.

Rungtynių pradžioje Juodupė išsiveržė į priekį, tačiau netrukus Obeliai spurtavo 11:0 ir jau buvo priekyje, o kėlinį komandos baigė lygiom. Vėliau pirmavo juodupėnai, tačiau trečiajame kėlinyje Obeliams pavyko pavyti varžovus ir net įsiveržti į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje vyko lygus žaidimas, tačiau kėlinio pradžioje iš aikštelės dėl grubaus elgesio prieš teisėją buvo išvarytas Obelių komandos vidurio puolėjas Remigijus Zolobas ir tuo pasinaudojusi Juodupės komanda nutolo ir galiausiai laimėjo svarbias rungtynes dar ir reikiama taškų persvara - 77:68. Pirmajame rate 5 taškų persvara pergalę buvo iškovoję obeliečiai.

Pergalės kalviu šiose rungtynėse buvo 35 taškus pelnęs Karolis Kvedaravičius, o tarp obeliečių 21 tašką pelnė Renatas Jegorovas.