Pražangos
2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Nuobaudų nėra.

Permainingos rungtynės vyko ir Dzūkijoje kur susitiko dvi turnyrinės lentelės kaimynės Kapčiamiesčio Kapčiamiestis (Lazdijų raj.) ir Kalvarijos Orija (Kalvarijos sav.).

Rungtynių pradžioje svečiai iš Kalvarijos žaidė sėkmingai ir pirmąsias 20 minučių laikė žaidimo gijas savo rankose. Visgi po ilgosios pertraukos Kapčiesmiesčio vyrukai ėmėsi darbo ir persverė rungtynių eigą savo naudai, galiausiai ketvirtajame kėlinyje Kalvarija visai subyrėjo ir patyrė dar vieną pralaimėjimą rezultatu 96:76.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes buvo laimėję Orijos krepšininka ir tai kol kas tebuvo vienintelė jų pergalė čempionate. Kapčiamiestis po šių rungtynių savo sąskaitoje turi du laimėjimus ir žengia vieta aukščiau už šiandieninius savo varžovus.

33 taškus nugalėtojams pelnė Edvinas Vaina, o Orijos ekipoje 15 taškų surinko Tomas Miklušis.