2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.:

Sunkią pergalę po permainingos kovos pavyko pasiekti išvykoje rungtyniavusiems Dembavos Rezus (Panevėžio raj.) krepšininkams, kurie Naujasodyje (Molėtų raj.) 80:76 įveikė vietos Virintą.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo Donato Kasarausko vedama Dembavos komanda, kuri jau pirmajame ketvirtyje pirmavo 15-os taškų persvara. Panašus dembaviškių pranašumas išsilaikė ir antrajame kėlinuke, visgi savo trenerio raginami Naujasodžio žaidėjai pagaliau įsižaidė ir taikliais tolimais metimais antrojoje rungtynių dalyje sparčiai mažino pranašumą. Pabaigoje šiek tiek geriau vis dėlto sužaidė svečiai iš Dembavos, kurie ir įšsivežė pergalę leidusią jiems pratęsti kovą dėl pirmosios vietos pogrupyje.

D.Kasarauskas nugalėtojams pelnė 31 tašką, o pralaimėjusių komandoje 29 taškus surinko Mantas Juočepys.