Nuotr.:

Antrąjį pralaimėjimą čempionate patyrė Alovės Randers (Alytaus raj.) krepšininkai. Aloviškiai Dzūkų B pogrupio rungtynėse namuose 66:75 nusileido po ilgokos pertraukos į čempionato kovas įsijungusiai Kazlų Rūdos SC-Regusai (Kazlų Rūdos sav.).

Kazlų Rūdos krepšininkai į priekį įsiveržė jau pirmajame kėlinyje ir nuolat savo pranašumą didino. Šiek tiek priartėti Alovės komandai pavyko tik paskutiniame ketvirtyje, tačiau pergalės nepavyko iškovoti.

Dzūkų B pogrupyje kol kas aiškios tik paskutines dvi vietas užėmusios komandos, pirmosios trys vietos dar kelia daug klaustukų ir visos trys komandos dar gali užimti tiek pirmą tiek trečią poziciją.

Šiose rungtynėse nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs Nerijus Urbonavičius, o pralaimėjusių komandoje Albertas Jakubauskas pelnė 21 tašką.