2024-04-13 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Joniškio SK Vieningi

Nuotr.: Linas Šilkaitis

Vėlyvą penktadienio vakarą vyko atkeltos antrojo rato rungtynės tarp Kazlų Rūdos SC-Regusos (Kazlų Rūdos sav.) ir Kudirkos Naumiesčio BakūžėLT (Šakių raj.) ekipų.

Rungtynes abi komandos pradėjo rezultatyviai, o pirmojoje rungtynių pusėje geriau krepšį atakuoti nei gintis sekėsi Kazlų Rūdos atstovams, kurie prieš ilgąją pertrauką pirmavo 51:48. Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai iš Šakių rajono spurtavo ir persvėrė rezultatą savo naudai, kurį ir išlaikė visą likusį kėlinio laiką. Ketvirtajame ketvirtyje vyko lygi ir atkakli kova, kurioje nugalėjo rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidę ir itin svarbią pergalę iškovoję Regusos krepšininkai.

Kazlų Rūdos komanda laimėjo rungtynes rezultatu 89:84 ir užsitikrino Dzūkų B pogrupio nugalėtojų vardą, bei tiesioginį kelialapį į pirmenybių aštuntfinalį. Likusios paskutinės reguliaraus sezono rungtynės su Kapčiamiesčiu jau neturės jokios įtakos turnyrinei komandos padėčiai.

Tuo tarpu Kudirkos Naumiesčio krepšininkai šeštadienį bandys iškovoti antrąją vietą pogrupyje. Tiesa jų laukia gan sudėtinga užduotis, nes žaidžiant namuose Alovės Randers krepšininkus reikės įveikti daugiau nei 15-os taškų persvara.

Šiose rungtynėse nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė 19 taškų pelnęs Julius Gustas, o varžovų komandoje Paulius Liepinaitis rungtynes baigė su 30 pelnytų taškų.