2020-02-01 Techninė pražanga
Nuobaudos komandoms

Akmenės Akmenė

Pajūrio Jūra-2

Pergalingai pirmąsias savo atkrintamąsias varžybose lygos istorijoje pradėjo Ventos Patriots (Akmenės raj.) komanda, kurie savo aikštelėje 84:69 susitvarkė su svečiais iš Kelmės rajono Vaiguvos Knituva.

Likus žaisti 5 minutes ketvirtajame kėlinyje Vaiguvos komanda atsilikinėjo vos 3 taškais, tačiau tada aikštelės šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir rungtynes užbaigė pakiliai, laimėdami 15 taškų persvara.

Kitas rungtynes komandos žais Vaiguvoje.

Rezultatyviausiai tarp nugalėjusių žaidė 21 tašką pelnęs Edvinas Kesminas, o Knituvos ekipoje 19 taškų surinko Vilandas Butkevičius.

Šioje poroje triumfuosianti komanda kitame etape susitiks su Užpalių Užpaliais (Utenos raj.).