Nuotr.: Aurelija Juškaitė
Nuotr. Aurelija Juškaitė

30-ies taškų pergalę Veteranų turnyro pusfinalyje pavyko iškovoti išvykoje rungtyniavusiems Užpalių Užpaliams 35+ (Utenos raj.), kurie rezultatu 89:59 nugalėjo Žiežmarių KK Žiežmarius 35+ (Kaišiadorių raj.).

Nors tris kėlinius rungtynės vyko atkakliai ir po trijų kėlinių užpaliečiai priekyje buvo vos 1 taškeliu, ketvirtasis kėlinys Žiežmariams susiklostė tiesiog pragariškai. Paskutiniąsias 10 minučių aikštelės šeimininkai pralaimėjo 8:37 ir taip praktiškai palaidojo savo mintis žaisti čempionato finale.

Užpalių komandoje nesustabdomai rungtyniavo 25 taškus pelnęs ir 22 kamuolius atkovojęs Mindaugas Didžgalvis, o žiežmariškių ekipoje 23 taškus pavyko surinkti Arūnui Kavaliauskui.