Pirmąjį šešioliktfinalio susitikimą išvykoje 15-os taškų persvara pralaimėję Vaiguvos Knituvos (Kelmės raj.) vyrai savo aikštelėje kibo į darbą ir iš visų jėgų stengėsi įveikti Ventos Patriots (Akmenės raj.).

Tiesa, patriotai nebuvo linkę lengvai atiduoti pergalės, tad didžiąją dalį rugntynių net gi buvo priekyje, pirmaudami keletu taškų. Ketvirtajame kėlinyje vaiguviškiai kilo į lemiamą šturmą, nes reikėjo pergalės reikiamu taškų skirtumu, jie kėlinį laimėjo net 35:17, tačiau bendram serijos rezultatui persverti šiek tiek pritrūko laiko ir nors Vaiguvo ir laimėjo 95:84, į kitą etapą pateko Ventos Patriots.

Ventos komanda aštuntfinalyje susitiks su Užpalių Užpaliais (Utenos raj.), o vaiguviškiai Mažojoje taurėje bandys įveikti Lėno-Taujėnų Partizanus (Ukmergės raj.).

Aivaras Lekavičius nugalėtojų ekipoje surinko 28 taškus, o tarp pergalę šventusių pralaimėjusių daugiausiai taškų pelnė Gitanas Bačiulis - 19.