2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.: Arminas Ramanauskas

Pirmą kartą organizuoto Veteranų 35+ čempionato stipriausia komanda tapo Užpalių Užpaliai (Utenos raj.) finale rezultatu 60:53 palaužusi Kudirkos Naumiesčio (Šakių raj.) veteranų komandą.

Rungtynes abi komandos pradėjo nervingai ir nerezultatyviai, skirtingai nei rungtynėse dėl trečiosios vietos, finale vyko kieta gynybinė kova, o rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi užpaliečiams, kurie po dviejų kėlinių buvo priekyje 27:16.

Trečiąją kėlinį nebeturėdami kur trauktis Kudirkos Naumiesčio krepšininkai pradėjo aktyviai ir po truputį mažino atsilikimą, tiesa, kilo nepasitenkimas rungtynių arbitrų sprendimais ir Naumiesčio komanda buvo apdovanota technine pražanga, kuri atrodo dar labiau užvedė komandą ir laimėjusi spurtą 15:0 ji išsiveržė į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau Šakių rajono krepšininkams ypač sunkiai sekėsi atakuoti krepši, metimai dažnai skriejo pro šalį, o tuo pasinaudoję Mindaugo Didžgalvio vedami Užpaliai atsigavo ir šventė pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė jau minėtas M.Didžgalvis, pelnęs 30 taškų, o Kudirkos Naumiesčio komandoje Valdas Morkevičius surinko 23 taškus.