Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr. Linas Šilkaitis

Pirmosiose LMMKL Mažosios taurės pusfinalio rungtynėse tarp Juškonių KK Pauliukų (Jonavos raj.) ir Keleriškių Laumetrio (Kėdainių raj.) vyko permaininga kova. Sėkmingai rungtynes pradėję juškoniškiai truktelėjo į priekį ir jau pirmajame ketvirtyje pirmavo 15 taškų persvara.

Tokią persvarą varžovai iš Kėdainių rajono apmažino, tačiau persverti rezultato savo naudai niekaip negalėjo iki pat ketvirtojo kėlinio, kuomet varžovų žaidimas tiesiog sugriuvo. Prasidedant paskutiniam ketvirčiui Juškonys dar buvo priekyje 67:60, tačiau toliau jau dominavo Keleriškiai, kurie kėlinį laimėjo 33:12 ir rungtynėse šventė įtikinamą pergalę 93:79.

Atsakomosios rungtynės dėl patekimo į Mažosios taurės finalą vyks Kėdainiuose ateinantį penktadienį.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 31 tašką pelnęs Gytis Gedeika, o tarp varžovų 28 taškus sumetė Mindaugas Gelžinis.