2024-03-24 Techninė pražanga
2024-03-23 Techninė pražanga

Nuotr.: Aurelija Juškaitė
Nuotr. Aurelija Juškaitė

Įspūdingą puolimą ketvirtfinalio serijoje demonstravę Užpalių Užpalių (Utenos raj.) krepšininkai per dvi rungtynes pelnė 196 taškus ir šventė pergalę prieš Kruonio Žaibą (Kaišiadorių raj.).

Tiesa Žaibas puolimu savo varžovams ne ką nusileido ir antrosiose serijos rungtynėse patekimas į pusfinalį sprendėsi tik paskutinėmis rungtynių minutėmis. Paskutiniame ketvirtyje sužaidus penkias minutes Žaibo krepšininkai buvo priekyje dviem taškais ir žaidimas vyko taškas į tašką, visgi rungtynes Užpaliai baigė 9 sausais taškais ir taip iškovojo pergalę 100:90.

Užpalių komanda į lygos finalinį ketvertą patenka penktą sezoną paeiliui, praėjusiais metais užpaliečiai liko antri, o finale nusileido čempionais tapusiems Baisogalos krepšininkams. Tuo tarpu šiame sezone abi šios komandos susitiks jau pusfinalyje kuris žada labai daug intrigos.

Užpalių komandą į pergalę vedė 29 taškus pelnęs Tomas Markevičius, o Kruonio ekipoje 23 taškus surinko Mantas Gudeliauskas.

Rungtynių dalyvių komentarai:

Paulius Martinonis (Užpalių Užpaliai komandos žaidėjas): Šiandien pralaimėti tiesiog negalėjome, nes po praeitų rungtynių buvom šiek tiek per drąsiai prisikalbėję. Kalbant rimčiau, norėčiau pagirti Žaibo komandą, tikrai labai stipri ir niekuo mums nenusileidžianti komanda. Tai buvo matyti ir aikštelėje, visas rungtynes vyko labai atkakli ir lygi kova, nei vienai komandai nepavyko atitrūkti didesne persvara, o nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis, tačiau šį kartą fortūna buvo mūsų pusėje. Kalbant apie finalinį ketvertą, šiek tiek jaučiame nuoskaudą Baisogalai po praeitų metų finalo, nors ir jų ir mūsų sudėtis šiek tiek pasikeitusi, tačiau pagrindas išlikęs tas pats ir būtų labai smagu suvesti sąskaitas, tikimės įdomios kovos, o kaip bus pamatysime.
Justinas Kursevičius (Kruonio Žaibas komandos žaidėjas): Šįkart nelabai ir yra ką komentuoti. Nuotaikos nekokios, turėjom šansą ir namuose, ir išvyko, bet nepasinaudojom juo. Varžovams fortūna labiau nusišypsojo. Mėginsim reabilituotis kitame sezone. O varžovams didžiausios sėkmės žengiant toliau.