Lygos apdovanojimai
Finalų MVP

Evaldas Rastenis
Kruonio Žaibas

A divizionas

Giedrius Junevičius
Daugų Daugai

B divizionas

Eimutis Mičkauskas
Labūnavos Labūnava

C divizionas

Tadas Kundelis
Trakiškio Aukštaitijos Akmenys

35+ čempionatas

Pražangos
2018-11-10 Techninė pražanga
2018-11-03 Techninė pražanga
2018-10-20 Diskvalifikacinė pražanga
Nuobaudos komandoms

Kudirkos Naumiesčio Kudirkos Naumiestis 35+
2018-11-03 Techninė pražanga

Akmenės Akmenė
61:63
(8-21 24-20 14-6 15-16)
2018-11-03
16:30
Sedos Sedula
Akmenės rajono sporto centras, Respublikos g. 30, Naujoji Akmenė
Žiūrovai: 60


Rungtynių žaidėjai
Naudingumas Taškai Atkovoti kamuoliai Rezultatyvūs perdavimai
27 18 13 7
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Evaldas Radionovas 36:07 5-10
50%
3-4
75%
2-6
33%
2-2
100%
2-0 2 1 3 3 0 2 4 14 -6 14
FT-16
Justinas Statkus 26:19 2-7
29%
1-3
33%
1-4
25%
0-0
0%
1-1 2 1 0 4 1 3 1 5 6 -2
FT--3
Karolis Klovas 25:38 5-11
45%
5-9
56%
0-2
0%
3-4
75%
0-1 1 7 5 2 0 2 2 13 7 17
FT-27
Dovydas Dapšys 34:24 6-10
60%
6-10
60%
0-0
-%
2-5
40%
8-5 13 2 0 2 1 4 3 14 -7 20
FT-23
Paulius Budreckis 31:56 4-12
33%
3-10
30%
1-2
50%
0-4
0%
6-4 10 1 2 2 3 1 4 9 -1 14
FT-18
Tomas Kinas 12:53 0-3
0%
0-2
0%
0-1
0%
0-0
0%
1-0 1 1 1 0 0 1 0 0 -6 -1
FT--3
Modestas Klovas 6:27 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
0-0 0 1 0 1 0 2 1 0 2 -1
FT--6
Gediminas Bražėnas 11:19 2-3
67%
2-3
67%
0-0
-%
0-0
0%
1-2 3 1 0 1 1 0 1 4 2 8
FT-28
Gvidas Petraitis 14:57 1-8
13%
1-3
33%
0-5
0%
0-0
0%
4-0 4 1 1 2 0 4 1 2 -7 -4
FT--11
200 25-64
39%
21-44
48%
4-20
20%
7-15
47%
24-15 39 16 12 17 6 19 17 61 65
MIN FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS +/- EFF
Antanas Narmontas 35:28 3-7
43%
2-4
50%
1-3
33%
0-0
0%
1-0 1 3 0 4 0 0 5 7 1 8
FT-9
Aivaras Kazlauskas 33:13 4-14
29%
1-3
33%
3-11
27%
2-2
100%
4-1 5 2 6 1 0 0 3 13 3 18
FT-22
Mindaugas Dirgėla 19:57 0-3
0%
0-2
0%
0-1
0%
0-2
0%
3-0 3 2 0 3 0 4 2 0 -8 -5
FT--10
Domininkas Vaitkus 24:15 5-9
56%
3-5
60%
2-4
50%
4-7
57%
9-4 13 0 1 2 1 4 5 16 -1 23
FT-38
Giedrius Mickus 34:21 8-12
67%
7-11
64%
1-1
100%
1-2
50%
5-2 7 5 6 4 0 4 4 18 3 27
FT-31
Edvinas Jeraminas 18:11 2-6
33%
2-6
33%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 0 0 2 0 0 0 4 8 -1
FT--2
Marius Zoza 6:53 0-0
-%
0-0
-%
0-0
-%
0-0
0%
1-0 1 0 0 2 0 0 0 0 -1 -1
FT--6
Vytautas Dirgėla 25:35 1-7
14%
0-2
0%
1-5
20%
0-0
0%
4-1 5 5 2 1 0 5 0 3 3 3
FT-5
Rokas Songaila 2:07 1-1
100%
1-1
100%
0-0
-%
0-0
0%
0-1 1 0 0 0 0 0 0 2 2 3
FT-57
200 24-59
41%
16-34
47%
8-25
32%
7-13
54%
29-13 42 17 15 21 1 17 19 63 75
Komandos
FGM-A 2PM-A 3PM-A FTM-A REB D-O REB AS ST TO BS PF RF PTS EFF
Akmenės Akmenė 25-64
39%
21-44
48%
4-20
20%
7-15
47%
24-15 39 16 12 17 6 19 17 61 65
Sedos Sedula 24-59
41%
16-34
47%
8-25
32%
7-13
54%
29-13 42 17 15 21 1 17 19 63 75
Čempionato partneris
Gimtadienio draugai